Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant en robijn. Rijring met strakke band bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,16ct, en 3 rond gefacetteerde robijnen, allen geplaatst in een witgoud...
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen, met een oranje kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gevormd met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
Drie schaakspelen met bronzen schaakstukken. Eén maal zonder bord. Eén maal houten schaakbord. Eén maal lederen schaakbord. Afmeting: 10 x 38 x 38 cm / 7 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren poederdozen, 835/000, een rond model met spiraalvormige lijnenbewerking en een ovaal model met een rand met floraaldecor. ø 7,5cm en 7,5x6cm. totaal ca 127 gram. In goede staat
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Twee zilveren sigarettendozen, langwerpige doos met lijnendecor en een geschulpte rand, 800/000, voorzien van monogramgravure en gravure aan de binnenzijde, 7,5x8cm, MT.: Robert Kraft, Pforzheim, en e...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee moderne glazen vazen met pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Geelgoudem horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...
Prachtige zilveren dienschaal met onderschotel, 835/000, rond model met gezaagd rasterpatroon en krulversiering, met een ronde voet geplaatst op een bijbehorende ronde zilveren onderschotel met dezelf...
Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x "Brigadier General Bernardo O'Higgins 1918", 1x "Amedeo Avogardo 1911", 1x "Emanuele Paterno 1909", 1x "Dr. Ignacio Pirovano", 1x "G. Garibaldi...
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met zes karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 colliers, één venetiaans collier met een munthanger fl10,- in een zilveren rand, 60 cm, een oud anker collier met een paar signetten, rond model, 65 cm, en een broche gemaa...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.