Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren gembercouvert 339
Zilveren gembercouvert

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord 6345
Chinees Familie Verte bord

Resultaat:

150 EUR

2 Bijzettafels oosters gesneden. 4155
2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 150 EUR
Zilveren choker Taxo Mexico 352
Zilveren choker Taxo Mexico
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw 2362
2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Barok vitrinekast, 1880 4172
Barok vitrinekast, 1880

Resultaat:

260 EUR

Tederkanga, Straat met auto's 1096
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960 2379
Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Eiken hangvitrine 4189
Eiken hangvitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1113
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

150 EUR

Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot 386
Bloedkoraal armband, 3 rij met gouden slot
Startprijs 200 EUR
Verkocht
De Stijl 30-er Jaren plafondlamp 2396
De Stijl 30-er Jaren plafondlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Eiken piedestals 4206
2x Eiken piedestals

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper. 1130
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
8 Chinese snuffbottles 6379
8 Chinese snuffbottles

Resultaat:

260 EUR

Brede gouden ring 403
Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Mahonie kistje 2413
Mahonie kistje

Resultaat:

60 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein 6396
6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Franse tafel, 1870 4223
Antieke Franse tafel, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuws wandaltaar 2430
19e Eeuws wandaltaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Gravures, 18e -19e eeuw 1147
2x Gravures, 18e -19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein 6430
Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast 1164
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast

Resultaat:

200 EUR