Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bloedkoralen oorknoppen 682
Bloedkoralen oorknoppen

Resultaat:

110 EUR

Zilveren moccakan 119
Zilveren moccakan
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren koffiekan 118
Zilveren koffiekan

Resultaat:

280 EUR

Oud koppensneller mes (Borneo) 2719
Oud koppensneller mes (Borneo)
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Hollands leger wandelsabel 2709
Hollands leger wandelsabel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Belgisch duppelloops hagelschut geweer 2703
Belgisch duppelloops hagelschut geweer

Resultaat:

100 EUR

Zilveren broche met ringagaat 107
Zilveren broche met ringagaat
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren collier meanderschakel 104
Zilveren collier meanderschakel

Resultaat:

50 EUR

Brede gouden armband 101
Brede gouden armband
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
4 Zilveren sieraden met lapis lazuli 651
4 Zilveren sieraden met lapis lazuli

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gouden fijne horlogeketting 81
Gouden fijne horlogeketting

Resultaat:

325 EUR

6 Zilveren lepels 624
6 Zilveren lepels
Startprijs 110 EUR
Gouden hanger parels en diamant 62
Gouden hanger parels en diamant
Startprijs 340 EUR
Verkocht
2x Zilv. kandelaar + 4x servetring 615
2x Zilv. kandelaar + 4x servetring

Resultaat:

60 EUR

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2451
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Oude fotolijsten 2387
3x Oude fotolijsten

Resultaat:

35 EUR

Witgouden oorstekers met diamant en parel 55
Witgouden oorstekers met diamant en parel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret 1358
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Th. Hekker, Stilleven met mand appels 1351
Th. Hekker, Stilleven met mand appels

Resultaat:

150 EUR

Zilveren bouilloire 23
Zilveren bouilloire
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren kan 21
Zilveren kan

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding 1339
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren 1335
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren

Resultaat:

200 EUR