Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.
Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...