Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur 1427
H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startprijs 150 EUR
L. Scheen, Rotterdams havengezicht 1434
L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gouden rijring met diamant 702
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

225 EUR

2 Hangers van jade 709
2 Hangers van jade
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Trix H0: 22360 + 22573 3004
2x Trix H0: 22360 + 22573

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Trix loks + tenders 3011
6x Trix loks + tenders

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Lot oud speelgoed 3018
Lot oud speelgoed

Resultaat:

40 EUR

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1470
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese celadon kommen 6560
2x Antieke Chinese celadon kommen

Resultaat:

100 EUR

Antieke Chinese penselenpot 6567
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 150 EUR
Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding 5105
Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Startprijs 90 EUR
6 Zilveren lepels 716
6 Zilveren lepels
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Oude Chinese dekselvaas 6574
Oude Chinese dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke figuren, Paard + edelhert 5119
2x Antieke figuren, Paard + edelhert

Resultaat:

40 EUR

Antiek theeservies + dienblad 6581
Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 60 EUR
M.P. Arata, Diverse werken 1477
M.P. Arata, Diverse werken
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Piet Klaasse, Haan 1484
Piet Klaasse, Haan

Resultaat:

110 EUR

2x Houtgesneden schaakspelen 3312
2x Houtgesneden schaakspelen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2x Schaakspelen 3319
2x Schaakspelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Oude Sitzendorf figuren 6610
2x Oude Sitzendorf figuren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Imari schotels 6617
2x Imari schotels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Snijwerk 2033
2x Snijwerk

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp met ice crack glas, 1910 2040
Antieke tafellamp met ice crack glas, 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Swarovski schaakset 3326
Swarovski schaakset

Resultaat:

200 EUR