Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilver, plated 651
Lot zilver, plated

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Camee rond 741
Camee rond

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zakhorloge/ Roulette Links 809
Zakhorloge/ Roulette Links

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren collier met barnsteen 811
Zilveren collier met barnsteen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren broche turkoois, NIETO 839
Zilveren broche turkoois, NIETO

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers 846
2 Zilveren miniaturen, kaasdragers en trosdragers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat 861
Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren choker met paarse steen en markesiet 892
Zilveren choker met paarse steen en markesiet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lepelvaas & kristalmandje 899
Lepelvaas & kristalmandje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren broche met groene steen 931
Zilveren broche met groene steen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen 1457
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Aziatisch brons 2123
2x Aziatisch brons

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek Chinees tablet, 1930 2166
Antiek Chinees tablet, 1930

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Antiquarische Latijnse boeken 2193
2x Antiquarische Latijnse boeken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Buffelhoorn, 20e eeuw 2195
2x Buffelhoorn, 20e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke kruideniersweegschaal 2340
Antieke kruideniersweegschaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Groene tuinbloempot op voet 2353
Groene tuinbloempot op voet

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot antiek koper, Divers 2419
Lot antiek koper, Divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Bamboe penselenvazen 2447
3x Bamboe penselenvazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Reisikonen van steen 2453
6x Reisikonen van steen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Parfumhoorn 2458
Parfumhoorn

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek beursje (on-edel) 2501
Antiek beursje (on-edel)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Stoof met koperen ketel 2504
Stoof met koperen ketel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Oud blikken speelgoed 3111
2x Oud blikken speelgoed

Resultaat:

35 EUR