Lot zilver en zilver plated, met een schuif met zilver, Oosterse hanger met zilveren jasseroncollier, broche van Catherine Popesco en 2 armbanden.
Zilver vergulde hanger/broche, 925/000, rond model bezet met een gesneden schelpcamee. ø 45mm. ca 10,30 gram.
Zakhorloge/ poulette decision time. Links London, Zakhorloge met aan de achterzijde een deksel met daarachter een roulette. Mechanisch, veer defect. In goede staat. ø 6cm.
Zilveren choker, 925/000, met barnsteen. Jasseroncollier met in het midden een stuk met 3 ovale zetkasten met barnsteen en florale tussenstukje. 50 cm. 3-15mm, ca 11,5 gram. In goede staat
Prachtige zilveren broche/hanger, 925/000, rond model met turkooisstenen bezet. MT. Ray Nieto, Zuni. ø 48 mm, ca 14,2 gram. In zeer goede staat
Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram
Zilveren choker, 835/000, met sierlijk middenstuk bezet met 5 paarse stenen en diverse markesietjes. 42 cm. ca 10,9 gram. In redelijk goede staat.
Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...
Zilveren broche, 800/000, met groene steen. Markiesvormige broche met bewerking voorzien van een ovale groene steen. 58x38mm. ca 9,4 gram. In goede staat.
Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.
Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Grote betonnen tuinbloempot. Groen/goud. 20e Eeuw. Afmeting: H 65 x ø 62 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese bamboe penselenhouders met landschappen en figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12,5 - 20 cm. In goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.