Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zwarte armleunstoel, Louis Philippe-stijl 4173
Zwarte armleunstoel, Louis Philippe-stijl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel, (zwart/goudkleurig) 4193
Spiegel, (zwart/goudkleurig)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ovaal bijzettafeltje (mahonie) 4195
Ovaal bijzettafeltje (mahonie)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollands gepind kastje 4245
Hollands gepind kastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude speeltafel 4264
Oude speeltafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oosterse rooktafel 4342
Oosterse rooktafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 218 x 141 cm. 4508
Oud Perzisch kleed, 218 x 141 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oud Chinees tapijt, 174 x 236 cm. 4517
Oud Chinees tapijt, 174 x 236 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Stier 5106
Antiek bronzen figuur, Stier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7-Delige karafset 5551
7-Delige karafset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Porseleinen figuren 6115
4x Porseleinen figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil vaas, 1920 6198
Antieke Jugendstil vaas, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek Chinees porselein 6206
2x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal 6240
Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Gerold figuren 6282
3x Gerold figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Duits porselein, Beeldjes + tegel 6288
3x Duits porselein, Beeldjes + tegel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse borden 6326
2x Antieke Delftse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6335
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren van natuursteen 6351
2x Chinese figuren van natuursteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x 19e Eeuwse kop en schotels 6363
4x 19e Eeuwse kop en schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Goebel porselein, Kievit 6388
Goebel porselein, Kievit

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse borden 6399
2x Antieke Japanse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot Chinese bloempotjes 6428
Groot lot Chinese bloempotjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese penselen potten 6429
2x Oude Chinese penselen potten

Resultaat:

40 EUR