Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Plantenbak op wielen
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.

2x Koperen akers + kruik
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

Lot grijs gewolkt emaille (11X)
Resultaat: 40 EUR

Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.

Oude kassa
Resultaat: 40 EUR

50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke dekseldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.

2x Antieke wandblakers
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

40er Jaren briefkaarthouder
Resultaat: 40 EUR

Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.

Lot koper/messing (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Scheepsketel, twee cake-vormen en een blaker. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse stokbroodmand
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.

50er Jaren naaibox
Resultaat: 40 EUR

50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.

Oude messing bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Oude messing bureaulamp met beschilderde gebloemde glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antiek knottenkistje, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Antieke Weense laarzenknecht, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Japanse tafellamp, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Groot lot mineralen
Resultaat: 40 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Houtgestoken schaakspel
Resultaat: 40 EUR

Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Design plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.

Eiken regulateur
Resultaat: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Klok, Schwarzwalder-stijl
Resultaat: 40 EUR

Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke pendules, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...

Hangoortafel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.

Mahonie hocker/voetenbank
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.