Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Roco H0: 43835 + 63688 3093
2x Roco H0: 43835 + 63688

Resultaat:

110 EUR

J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Gitten collier met zilveren slot 713
Gitten collier met zilveren slot

Resultaat:

220 EUR

Zilver verguld collier 717
Zilver verguld collier
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Resultaat:

30 EUR

Gouden ring agaat 730
Gouden ring agaat
Startprijs 80 EUR
Doos houten speelgoed 3106
Doos houten speelgoed
Startprijs 20 EUR
Verkocht
5x Hummel beeldjes 6232
5x Hummel beeldjes

Resultaat:

85 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR
2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes 747
2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes
Startprijs 160 EUR
Bouilleklok + console, 19e eeuw 3501
Bouilleklok + console, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Zeldzaam damasten servet, 1955 2028
Zeldzaam damasten servet, 1955
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse boulle klok, 1900 3518
Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR
Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Zilveren lepels en prikkers 764
Zilveren lepels en prikkers
Startprijs 40 EUR
7x Chinese kommen, 19e eeuw 6249
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Asbak Holland-Amerika-lijn 2062
Asbak Holland-Amerika-lijn

Resultaat:

75 EUR

3-Delig Frans klokkenstel 3535
3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 230 EUR
Verkocht
4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw 6266
4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot Oosters kleed 4510
Groot Oosters kleed

Resultaat:

245 EUR

Gouden ring met diamant, bicolour 781
Gouden ring met diamant, bicolour
Startprijs 225 EUR
2x Messing kandelaren 2079
2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse Serpekin regulateur 3552
Duitse Serpekin regulateur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos 2096
Antieke dekseldoos

Resultaat:

70 EUR

Zilveren lepel & potjes in houder 798
Zilveren lepel & potjes in houder
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Groot Chinees kleed, 240 x 350 cm. 4527
Groot Chinees kleed, 240 x 350 cm.

Resultaat:

100 EUR

Art Nouveau tafellamp 2113
Art Nouveau tafellamp
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Porseleinen eenden 6283
2x Porseleinen eenden

Resultaat:

60 EUR

Zilveren armband met schilden 815
Zilveren armband met schilden
Startprijs 50 EUR
Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3603
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Franse Brevete  bureauklok 3620
Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh 5013
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
Startprijs 250 EUR
3 Delen Imari 6300
3 Delen Imari
Startprijs 60 EUR
Gouden ring met citrien, Art Deco 832
Gouden ring met citrien, Art Deco
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin 5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Resultaat:

1.200 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur 6313
Oud Chinees porseleinen figuur
Startprijs 190 EUR
Oude geglazuurde Chinese vaas 6317
Oude geglazuurde Chinese vaas
Startprijs 300 EUR
Wandelstok met zilver 849
Wandelstok met zilver
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zilveren ring lapis lazuli 866
Zilveren ring lapis lazuli

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel 6330
Vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday' 5047
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday'

Resultaat:

160 EUR

4 Zilveren ringen 883
4 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR
Chinese knobbelvaas op sokkel 6347
Chinese knobbelvaas op sokkel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw 5064
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur 5081
Oud bronzen figuur

Resultaat:

50 EUR

Oude Chinese vaas 6364
Oude Chinese vaas
Startprijs 600 EUR