42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Barok pastoorskast, 18e eeuw 4289
Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR
Biedermeier secretaire, 1820 4290
Biedermeier secretaire, 1820
Startprijs 600 EUR
Theekastje met glas-in-lood 4291
Theekastje met glas-in-lood
Startprijs 40 EUR
Jugendstil boekenkast, 1915 4292
Jugendstil boekenkast, 1915
Startprijs 90 EUR
Oude Engelse Tilt top tafel 4293
Oude Engelse Tilt top tafel
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese hocker met marmer 4294
Antieke Chinese hocker met marmer

350 EUR

Antiek wandkastje, 1900 4295
Antiek wandkastje, 1900
Startprijs 80 EUR
Eiken kist ca. 1800 4296
Eiken kist ca. 1800
Startprijs 240 EUR
Jachtkast, 1880 4297
Jachtkast, 1880

500 EUR

Kast met spiegel 4298
Kast met spiegel
Startprijs 250 EUR
Boekenkast 4299
Boekenkast
Startprijs 400 EUR
Vertico met opstand 4300
Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR
4x Eiken stoelen, 1910 4301
4x Eiken stoelen, 1910
Startprijs 200 EUR
Dolfijnentafel 4302
Dolfijnentafel
Startprijs 500 EUR
Chinese kast, 1910 4303
Chinese kast, 1910
Startprijs 600 EUR
Bankstel 5 delen 4304
Bankstel 5 delen

90 EUR

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw 4305
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw

500 EUR

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880 4306
Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Startprijs 60 EUR
Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930 4307
Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930

50 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw 4308
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4309
Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Antieke wortelnoten commode 4310
Antieke wortelnoten commode
Startprijs 160 EUR
Beschilderd Barok bed, 18e eeuw 4311
Beschilderd Barok bed, 18e eeuw

400 EUR

2x Prachtige gestoken Chinese consoles 4312
2x Prachtige gestoken Chinese consoles
Startprijs 450 EUR