40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Vergulde ring met stenen 513
Vergulde ring met stenen

50 EUR

Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915 3162
Zeldzaam voorraadblik Kwatta cacao, 1915

60 EUR

Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6394
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ring met robijnen 530
Ring met robijnen

140 EUR

Antieke Jugendstil barometer, 1915 2230
Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese celadon wierookpot 6411
Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR
Zilveren theebus, 1898 547
Zilveren theebus, 1898

100 EUR

Oude Japanse benen inro 2247
Oude Japanse benen inro
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese gemberpot 6428
Antieke Chinese gemberpot

50 EUR

Chinese Sang du Boeuf schotel 6445
Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese trekpot, 1900 6462
Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR
Geelgouden spang horloge 564
Geelgouden spang horloge
Startprijs 900 EUR
Gouden ring met diamant 581
Gouden ring met diamant

100 EUR

Stel zilveren strooilepels, 1846 598
Stel zilveren strooilepels, 1846
Startprijs 170 EUR
Broche in houten doosje 615
Broche in houten doosje

80 EUR

Witgouden ring met diamant 632
Witgouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR
Zilveren gembercouvert, 1878 649
Zilveren gembercouvert, 1878
Startprijs 90 EUR
Zilveren brandewijnkom 666
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 330 EUR
Ring met parel 683
Ring met parel
Startprijs 100 EUR
Bijbeltje met zilverwerk 700
Bijbeltje met zilverwerk
Startprijs 70 EUR
2 Odeurflesjes met zilveren dop 717
2 Odeurflesjes met zilveren dop

70 EUR

Gouden armband met diamant 730
Gouden armband met diamant

280 EUR

Gouden broche met maansteen 734
Gouden broche met maansteen
Startprijs 175 EUR
Zilveren schaal 747
Zilveren schaal

45 EUR