Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5-Delig kaststel, 19e eeuw 6279
5-Delig kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

2x Boekensteun Boeddha 6293
2x Boekensteun Boeddha
Startprijs 60 EUR
Antieke Royal Dux schaal, 1915 6294
Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 90 EUR
Japanse Imari vaas  , 19e eeuw 6309
Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese jade figuur Quan Yin 6344
Oude Chinese jade figuur Quan Yin
Startprijs 150 EUR
5x Chinees porselein, 18e eeuw 6346
5x Chinees porselein, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese vaas 6362
Antieke Chinese vaas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Duitse Hummel plaquette 6377
Duitse Hummel plaquette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw 6396
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese erotische plaquette 6430
Oude Chinese erotische plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Oude Japanse figuren 6444
5x Oude Japanse figuren

Resultaat:

90 EUR

Lot oud/antiek serviesgoed 6461
Lot oud/antiek serviesgoed
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese trekpot, 1900 6462
Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR