Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6428
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Chinese reukverdrijver 6429
Oude Chinese reukverdrijver

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese erotische plaquette 6430
Oude Chinese erotische plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw 6431
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Chinese Familie Verte vaas 6432
Chinese Familie Verte vaas
Startprijs 70 EUR
Lot Chinees Yixing (5x) 6433
Lot Chinees Yixing (5x)
Startprijs 60 EUR
2x Chinees porselein 6434
2x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese vaas 6435
Oude Chinese vaas
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinees vaasje 6436
Chinees vaasje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Chinese boeddha 6437
Oude Chinese boeddha

Resultaat:

60 EUR

2x Oud Chinees porselein 6438
2x Oud Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
3x Antiek Kantonees porselein 6439
3x Antiek Kantonees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese dekselvazen 6440
2x Oude Chinese dekselvazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinees karperbord 6441
Chinees karperbord

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese Yixing wierookbrander 6442
Chinese Yixing wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

Jugendstil bloembakje, 1915 6443
Jugendstil bloembakje, 1915
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5x Oude Japanse figuren 6444
5x Oude Japanse figuren

Resultaat:

90 EUR

Chinese Sang du Boeuf schotel 6445
Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
3x Oude Chinese vazen 6446
3x Oude Chinese vazen

Resultaat:

60 EUR

Engels porseleinen dokters phrenology hoofd 6447
Engels porseleinen dokters phrenology hoofd
Startprijs 60 EUR
Grote oude/antieke Chinese kom 6448
Grote oude/antieke Chinese kom
Startprijs 200 EUR
Oude/antieke Familie Verte vaas 6449
Oude/antieke Familie Verte vaas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6450
Lot Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Lot antiek Japans aardewerk (5x) 6451
Lot antiek Japans aardewerk (5x)
Startprijs 50 EUR