Naar Gerard ter Borgch. 'Oud Hollands interieur met figuren. Olieverf op linnen. Met zeer grote imposante barok lijst. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde carneolen, ø 8-12 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, slot met o.a. parelbewerking. Lengte 40 cm.
Een stel 19e eeuw, Brusselse vazen met handbeschilderd floraal-, figuren- en goud decors. Eén vaas, twee stukken bij basement gelijmd. Afmeting: 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. 'Zomers impressionistisch strandgezicht met vele figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.
Achttien diverse antieke Romeinse munten. Bodemvondsten. Afmeting: ø 1 - 2 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Collier van parels en gitten. Collier met 3 rijen. een rij bestaande uit gefacetteerde gitten, ø 10-12mm, en een snoer bestaande uit zoetwaterparels, ø 10 mm, en een gemengd snoer met parels, granaat ...
Wim Bos. 1906 - 1977. 'Havengezicht Rotterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Twee rollen € 2,- (euro) munten à 25 stuks, 2013. Afmeting: 6 x 5,5 x 2,5 cm. In zeer goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met schelpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Modern vloerkleed door Hannes D'Haese. 1965 - , Met certificaat. Afmeting: 230 x 170 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselvazen met figuren en florale decors. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 26 cm ø. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Duits porseleinen serviesgoed. Gemerkt met 'H' in ruit. Bestaande uit onder andere: Drie schalen, theepot (tuit gerestaureerd), twee melkkannetjes, suikerpot, negen borden, comfoor, b...
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugengstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/...
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.