Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling vanaf vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3505 Resultaten
Verkocht
Grote zilveren tuimelkan
1
Grote zilveren tuimelkan

Resultaat:

3.000 EUR

Zilveren Godslamp.
2
Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR
Zilveren cabaret, 18e eeuw
3
Zilveren cabaret, 18e eeuw
Startprijs 900 EUR
Witgouden ring met briljant
4
Witgouden ring met briljant
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Antieke slavenarmband met diamant en saffier,
5
Antieke slavenarmband met diamant en saffier,

Resultaat:

2.500 EUR

Gouden armband met briljanten.
6
Gouden armband met briljanten.
Startprijs 575 EUR
Witgouden ring met diamant en saffier
7
Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Armband met saffier
8
Armband met saffier

Resultaat:

750 EUR

Geelgouden ring met briljant
9
Geelgouden ring met briljant
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Gouden horlogeketting
10
Gouden horlogeketting

Resultaat:

300 EUR

Witgouden slavenarmband, Diamant saffier
11
Witgouden slavenarmband, Diamant saffier
Startprijs 800 EUR
Gouden ring met markies diamanten
12
Gouden ring met markies diamanten
Startprijs 750 EUR
Verkocht
3-Delige zilveren kandelaarset.
13
3-Delige zilveren kandelaarset.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Friese zilveren schaal.
14
Friese zilveren schaal.

Resultaat:

600 EUR

Zilveren panter
15
Zilveren panter
Startprijs 240 EUR
Zilveren servies, 3 delig servies
16
Zilveren servies, 3 delig servies
Startprijs 800 EUR
3 Zilveren kommen met Fries landschap
17
3 Zilveren kommen met Fries landschap
Startprijs 440 EUR
Grote zilveren schaal
18
Grote zilveren schaal
Startprijs 1.500 EUR
3-Delig zilveren servies, Deens
19
3-Delig zilveren servies, Deens
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Zilveren inkstel
20
Zilveren inkstel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel
21
Bijbel met zilveren beslag, Staphorst/Meppel

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Oorijzers, zilver met goud.
22
Oorijzers, zilver met goud.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal op voet.
23
Grote zilveren schaal op voet.

Resultaat:

600 EUR

Zilveren koekjestrommel 1817
24
Zilveren koekjestrommel 1817
Startprijs 850 EUR