Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaaspendule
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Historisme vaaspendule (compositiemetaal) omstreeks 1870 met 8 daags uurwerk en halfuurslag 56cm Cond:G

Sidetable
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten sidetable met lades, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat. 72x180x47

Dolfijntafel
Resultaat: 170 EUR

Art Deco dolfijntafel ca. 1930 van mahoniehout met geëboniseerde dolfijnen en goudkleur beschildering. 63xø106cm. Cond.: G

Noten wijntafel
Resultaat: 170 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse spiegelfineer wijntafel ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 64xø53cm. Cond.: U

Tafel, uittrekbaar
Resultaat: 170 EUR

Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.

Bureau
Resultaat: 170 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G

3 Chinese trekpotjes
Resultaat: 170 EUR

Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...

Zilveren kluwenbakje
Resultaat: 165 EUR

Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....

Schilderij, bomschuiten
Resultaat: 165 EUR

Oscar Becker (Duitse school) stadsgezicht met vissersvolk bij avond, olieverf op linnen, 60x80cm Cond:G

Broche GG stenen
Resultaat: 160 EUR

Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...

Schaar, zilv. grepen
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollands zilveren schaar met hertenmotief aan jasseronketting omstreeks 1800. 835/000, kleinkeur. kettinglengte 80cm Cond:G

Schilderij, W. Donaubauer
Resultaat: 160 EUR

W.Donaubauer, Duitse school 1866-1949. landschap met dorp olieverf op paneel 27x39. Cond:G

Russische school, dame op stoel
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw dame in interieur olieverf op paneel 24x30 Cond:G

3 Kleine schilderijtjes
Resultaat: 160 EUR

Drie oude miniaturen 20e eeuw 2x erotisch en 1x officier 13-15,15 Cond:G

2 Barok kandelaars
Resultaat: 160 EUR

Twee grote plated barok kandelaars, Duitsland omstreeks 1800. H. 73cm. Met gebruikssporen. Cond:G

Kandelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse Neogothische kerkelijke kaarskandelaar met rondom 3 plated heilige figuren. In goede originele staat 76cm.

Grenen 1-deurs kast
Resultaat: 160 EUR

Grenenhouten 1-deurs kast ca. 1900 in barokstijl, Zuid Duitsland, met snijwerk en "Zangenkopf" in goede staat 193x115x50

Bronzen walking man
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

6x Kop & Schotel
Resultaat: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

Bord met zilveren beugel
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van krab en karper en 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaiue gedreven florale bewerking aan de bovenzijde JL. S:1877, bord is...

Biedermeier broche, bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Antieke biedermeier broche GG 585/000 met bloedkoraal. Ovale sierlijke streekbroche met 3 bloedkoralen en kwastjes. In zeer goede conditie. ca. 5.0 gr. Grootte 26x34 mm

Zilveren mes
Resultaat: 150 EUR

Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G

Loddereinflesje, goud
Resultaat: 150 EUR

Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G

Ring GG briljant
Resultaat: 150 EUR

Sierlijke ring GG 585/000 met briljant en baquette. Ring met ruitvorm bezet met in het midden diverse briljanten geslepen diamanten en in de rand eromheen diverse kleine baquette geslepen diamanten. G...

Gouden ring, bloedkoraal
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met grote geschulpte bewerkte rand met een ovale bloedkoraal. Grootte kop ca 22x18 mm. ca. 4.5 gr. ø 54

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G

Harrie Kuijten, naakte vrouw
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd H.Kuijten, vrouwelijk naakt, olieverf op paneel 51x41 Cond:G

Schilderij, G. Stevens
Resultaat: 150 EUR

G. Stevens 20e eeuw paardensmederij, olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1930
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, waarschijnlijk Russische school, portret van een oudere vrouw(beschadigd) olieverf op paneel 50x73cm Cond:R

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse tekeningen op papier: 1x meisjesportret 14x11cm. en 1x herder met hond 12x14cm. Cond.: R-G

Jugendstil plafondlamp
Resultaat: 150 EUR

Antieke kopergeslagen Jugendstil plafondlamp omstreeks 1910 met glas in lood, in goede originele staat. 44x25ø Cond:G

2 Wandlampen, figuren
Resultaat: 150 EUR

Twee oude compositiemetalen wandlampen, twee kleurig gepatineerd, man en vrouw, 20e eeuw 46-47 cm Cond:G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm

Kanon
Resultaat: 150 EUR

Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.

4 Delen Egypte
Resultaat: 150 EUR

Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G

Scheerset
Resultaat: 150 EUR

Antieke scheerset met 7 scheermessen in cassette, gemerkt Tennis Solingen. Ivoor-imitatie heften (1 lemmet is een stukje af, verder in goede staat) 4x10x18cm.

Kathe Kruse pop 1929
Resultaat: 150 EUR

Antieke Kathe Kruse pop omstreeks 1930 met stoffen lichaam en hoofd van papiermache (lichte beschadigingen hoofd) 51cm Cond:R

Warmink tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen in goede originele staat 28x15x19cm.

Klokkenstel
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met fluitspelende figuur (compositiemetaal) in zeer goede staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 50cm cond:G

Eiken kist, rond
Resultaat: 150 EUR

Antieke vroege eikenhouten dekenkist omstreeks 1700 Duits, met ijzeren banden, origineel slot, en sleutel in goede staat. 70x110x60cm

Voltaire met kuif
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Philippe voltaire met snijwerk en goede stoffering in goede staat 140x67x55cm.

Voltaire met kuif
Resultaat: 150 EUR

Antieke voltaire met snijwerk in Louis Philippe stijl in zeer goede staat 120x90x73cm.

Halve-maan kastje, roldeurtjes
Resultaat: 150 EUR

Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R

Eiken buffetkast
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast Henry Deux omstreeks 1880 met zuilen in goede originele staat 220x130x50cm

Naaitafel
Resultaat: 150 EUR

Kersenhout fineer 19e eeuwse Louis Philippe naaitafel met dubbele zuilen ca. 1850 met lade en prachtige kersenhouten binnenwerk met vakverdeling. Geheel in goede originele staat 79x48x69cm.

Ronde Duitse kersen tafel
Resultaat: 150 EUR

Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78

Brons, Franz Gutmann
Resultaat: 150 EUR

Duitse bronzen figuur door Franz Gutmann (1928 Obermünstertal) naakte dame op sokkel. limitierte Auflage. 2e helft 20e eeuw 24x16x10,5cm.Cond:G

Ivoren bol
Resultaat: 150 EUR

Chinese ivoren geluksbal 19e eeuw, diverse bewerkte ballen in een (beschadigingen) 5,5øcm

3 Ivoren figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke ivoren figuren: 1x visser met karper, 1x man met bamboe en 1x hoogwaardigheidsbekleder 10-15cm. Cond.: G

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm

3 Delen Meissen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesshaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G

Chinese kunstvaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen kunstenaarsvaas (gesigneerd) 20e eeuw met decor van roofvogel in boom 27xø19cm. Cond.:G

3 Kop & schotels, Chinees
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Kang Xy, met rondom diverse voorstellingen in coulissen( 1 beschadigd) 4x10,5ø Cond:R/G

Bord met zilveren beugel beugel
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met geschulpte rand voorzien van florale gravure, Mt. FYCH Rennefeld, Amsterdam JL. Q:1875 3,4xø21,6cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porselein Familie Roze vaas 1e helft 20e eeuw, gemerkt, met floraal decor 22x9øcm Cond:G

Hanger GG/RG amethist
Resultaat: 140 EUR

Hanger GG/RG 585/000 met amethist. Sierlijke GG hanger met RG elementen en in het midden een smaragd geslepen amethist, 12x 16 mm. Grootte hanger incl hangeroog 18x32 mm. ca 4.6 gr.

Waaier achter glas
Resultaat: 140 EUR

Prachtige antieke waaier in vitrine omstreeks 1800 beschilderd met landschap (gouache) en figuren, gemaakt van bewerkt been in goede originele staat, 33x54x5cm

Aquarel, putti
Resultaat: 140 EUR

Gemengde techniek 17e/18e eeuw voorstelling met drie putti, een met sikkel, een met wijnglas, en een met tamboerijn, in goede staat. gemengde techniek op papier 17x20 cm Cond:G

Schilderij, havengezicht
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd C.de Bruijn? omstreeks 1930 Hollands havengezicht, olieverf op linnen 50x70 Cond: G

Friese staartklok
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Bronzen meermin, fontein
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm

Verguld horloge
Resultaat: 135 EUR

Groot langwerpig verguld horloge, met bruin leden band. Grootte kast 43x55 mm. Mechanisch

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Resultaat: 135 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919, zomers landschap met bomen, olieverf op linnen. Cond:G 61x48 cm

Hoedendoos
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm

Eiken 1-deurs opzetkast
Resultaat: 135 EUR

Hollandse eikenhouten, Neo Renaissence opzetkast (2 delig) 1 deurs met lade, snijwerk en leeuwenkoppen 160x75x45cm Cond:G

4 Kang Xi schotels
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G

Porseleinen coupe
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U

10 Zilveren sleuteltjes
Resultaat: 130 EUR

Tien zilveren 835/000 Hollandse sleutels ca 35gr 3-4,5cm Cond:G

3 Kristallen odeurkarafjes
Resultaat: 130 EUR

Drie geslepen kristallen odeurkarafjes met geslepen stop. Twee karafje zijn voorzien van een zilveren, 835/000, montuur. jl: D 1913 en P 1925. 11cm, 12 cm en 17 cm hoog. Cond G

Sepia, 17e-18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Prachtige 17e/18e eeuwse sepia tekening met diverse naakte figuren gesigneerd met een sterretje rechts onder( onderkant verkleurd en rechtsonder wormgaatjes) 29x20cm Cond:R/G

J. Haak, paddestoelen
Resultaat: 130 EUR

J.Haak 1989 stilleven met paddestoelen olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

2 Ikonen
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G

2 Etsen/Gravures, Ridinger
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse etsen naar gravures van Johann Elias Ridinger (1698-1767), beide beschadigd en vochtvlekken, etsen op papier 65x46cm Cond:M

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.

Bentheimer bak
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm

Groen onyx klok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Onyx klok omstreeks 1870 met vergulde monturen, stil 8-daags uurwerk(naad in albast) in zeer goede staat 51cm.

Onyx pendule
Resultaat: 130 EUR

Franse onyx pendule met compositie metalen putti en versieringen ca. 1870 (2 scheuren in onyx). Bevat Frans uurwerk met halfuurslag (goud is bijgeschilderd) 44cm. Cond.: R

Eiken regelateur, zuilen
Resultaat: 130 EUR

Zeldzame Franse Westminster regelateur met zuilen ca. 1890 met kwartierslag op 8 gongstaven. Bevat contragewichten en Kienzle uurwerk. In zeer goede originele staat 88x38x23cm.

Kersen klaptafeltje
Resultaat: 130 EUR

Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.

Kleed blauw
Resultaat: 130 EUR

Groot oud Perzisch kleed, hoofdzakelijk blauw 20e eeuw 250x360, Cond:G

Ivoren man met vogel
Resultaat: 130 EUR

Antieke ivoren Chinese figuur omstreeks 1900, man met vogel op zijn rug(hand weg, kop vogel weg) 15,5cm Cond:M

Jade boedha
Resultaat: 130 EUR

Oude Chinese Boedha van Jade, 20e eeuw in goede staat 26x14x4cm Cond:G

Bord met zilveren beugel
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G

Hanger zilver bloedkoraal
Resultaat: 125 EUR

Strakke hanger zilver 925/000 met koraal. Langwerpige bolle hanger met in het midden een langwerpige stuk geslepen koraal. Grootte hanger 12x32 mm. ca. 12.75 gr. Nieuw

Oorstekers GG robijn
Resultaat: 125 EUR

Sierlijke oorknoppen GG 585/000 met briljant en robijn. Fraaie entourage oorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn, 6x4 mm, met daaromheen een rand met briljanten. Totaal ca. 0.16 cr...

Opgezette hond
Resultaat: 125 EUR

Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G

3-Delig marmeren pendulestel
Resultaat: 125 EUR

Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G

Engelse salontafel
Resultaat: 125 EUR

Mooie mahoniehouten Engelse salontafel met lade en verlengbaar blad (bekleed met schrijfleder) 20e eeuw in goede staat 150x70x56cm.

Hindeloopen wiegje
Resultaat: 125 EUR

Gesigneerde en handbeschilderde Hindelopen kinderschommelwieg uit de 20e eeuw (monogram W.H.G) in zeer goede staat. 99x97x60

Dekenkist
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke eikenhouten poortjeskist met leeuwenkoppen en snijwerk(delen vervangen) 71x62x158 Cond:G

Bronzen beer
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een beer op marmeren voet gesigneerd Francois Pompon in goede staat 28x29x20cm

Groot beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm