Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G
Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.
Grote Italiaanse Barock vitrinekast, 2e helft 20e eeuw, notenhout met florale intarsia en snijwerk, 8- deurs. Kast verkeerd in een prachtige toestand. 245x54x232cm Cond:G
Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
Antiek Duits geeboniseerd damesburo, Gründerzeit omstreeks 1880 met schildpad belijmde lades (9lades) heeft oiit opstand gehad. 101x63x102cm Cond:G
Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm
Vijf antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering in zeer goede staat 116x43x50cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G
Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G
Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93
Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, 1 deurs 2e helft 20e eeuw van wortelnoten. 225x140x44 Cond:G
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105
Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G
Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Eikenhouten sidetable met lades, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat. 72x180x47
Art Deco dolfijntafel ca. 1930 van mahoniehout met geëboniseerde dolfijnen en goudkleur beschildering. 63xø106cm. Cond.: G
Wortelnoten 19e eeuwse spiegelfineer wijntafel ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 64xø53cm. Cond.: U
Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G
Grenenhouten 1-deurs kast ca. 1900 in barokstijl, Zuid Duitsland, met snijwerk en "Zangenkopf" in goede staat 193x115x50
Antieke vroege eikenhouten dekenkist omstreeks 1700 Duits, met ijzeren banden, origineel slot, en sleutel in goede staat. 70x110x60cm
Antieke Louis Philippe voltaire met snijwerk en goede stoffering in goede staat 140x67x55cm.
Antieke voltaire met snijwerk in Louis Philippe stijl in zeer goede staat 120x90x73cm.
Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten buffetkast Henry Deux omstreeks 1880 met zuilen in goede originele staat 220x130x50cm
Kersenhout fineer 19e eeuwse Louis Philippe naaitafel met dubbele zuilen ca. 1850 met lade en prachtige kersenhouten binnenwerk met vakverdeling. Geheel in goede originele staat 79x48x69cm.
Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78
Hollandse eikenhouten, Neo Renaissence opzetkast (2 delig) 1 deurs met lade, snijwerk en leeuwenkoppen 160x75x45cm Cond:G
Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.
Mooie mahoniehouten Engelse salontafel met lade en verlengbaar blad (bekleed met schrijfleder) 20e eeuw in goede staat 150x70x56cm.
Gesigneerde en handbeschilderde Hindelopen kinderschommelwieg uit de 20e eeuw (monogram W.H.G) in zeer goede staat. 99x97x60
Grote antieke eikenhouten poortjeskist met leeuwenkoppen en snijwerk(delen vervangen) 71x62x158 Cond:G
Grote zware 19e eeuwse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 109x73x88cm Cond:G
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99
Oud Hollands Wortelnoten bureau in Barockstijl omstreeks 1940 in goede staat 102x81x53cm
Grote zware 19e eeuwse Engelse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 110x76x85cm Cond:G
Mahoniehouten 19e eeuws rolluik-bureau met 4 lades, rolluik, binnenleven met lades en uitschuifbaar schrijfblad. Minimale beschadigingen 128x60x108cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1920 in goede staat 200x130x54cm
Antieke Duitse Barocktafel van eikenhout met afschuifbaar vruchtenhouten blad. Cond:G 82,5x97,5x80
Antieke Engesle eikenhouten bank omstreeks 1900 met gobelin stoffering, in goede staat.
Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G
Antieke Duitse vurenhouten linnenkast omstreeks 1880 Gründerzeit. uitneembaar met lades en originele bierverf, in goede originele staat. 202x158x62cm Cond:G
Antiek eikenhouten theekastje met afneembaar presenteerblad rondom glas, en gebogen glas in deur omstreeks 1900 74x77x52 cond;G
Antiek Duits bovendeel van een Danziger Barock stijl buffet, met getorste zuilen omstreeks 1920 90x134x45cm Cond:G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten gestoken dekenkist staande op sledevoeten met origineel Schnappschloss en sleutel. De voorste panelen zijn omgebouwd tot 2 deuren 63x112x57cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse twentse dekenkist met slot en opbergvak, met gestoken panelen, in goede staat 92x73x155cm 2193
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok kist met Schnappschloss en sledevoeten in goede staat 63x115x64cm.
Duitse eikenhouten kist 18e eeuw met smeedijzeren beslag, oud slot en sleutel, staande op sledepoten 70x110x63cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse eikenhouten barockstijl bijzettafel met geschulpt blad en cherubijn koppen omstreeks 1880(krimpnaad blad) 64x72cm Cond:G
Duitse notenhouten Louis Philippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80
Louis Philippe 19e eeuwse wortelnoten fineer 4-laden commode ca. 1870 in goede originele staat 99x53x100
Duitse Biedermeijer grenenhouten halbank omstreeks 1840 Cond:R\G 231x52x88
Oude eikenhouten bakkerskast met meelklep, naar oud voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 151x55x87
Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86
Set van drie antieke Duitse kersenhouten Biedermeier stoelen omstreeks 1830 Cond:G 85x45x39
Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G
Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize hoekkast 18e eeuws met gebogen deuren (slot later, stukjes koplijst missen) 113x68x48 Cond:R/G
Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R
Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40
Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64
Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52
Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G
Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51
Oude antieke eethoek van notenhout bestaande uit 4 Louis Philippe stoelen omstreeks 1870 en een Louis Philippe stijl uittrektafel met 1 extra tussenblad omstreeks 1980 Cond:G 75x110x154
Twee anbtieke notenhouten armleunstoelen omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en goede velours stoffering. 102x70x60cm Cond:G
Twee antieke 19e eeuwse vergulde spiegels met lichte beschadiging 101x78 en 107x70cm Cond:R/G
Wortelnoten Duitse antieke Louis Philippe tafel omstreeks 1870 met houtgestoken bewerkte spanpoten (lichte fineerschade) 72x70x120cm Cond:R/G
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getrorste poten, in goede staat 74x77x95cm
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm
Oude ijzeren industriele stoel omstreeks 1930 met lederen zitting, in goede staat 61x43x40cm
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G
Antiek eikenhouten theekastje omstreeks 1920 met gebogen glas in deurtje en parelrand in goede staat 83x62x40cm