C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G
Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29
Collier met parel en nefriet aan een WG 585/000 sluiting. Een kort collier met nefrietkralen, ø 8.5 mm, om en om met zoetwaterparels, ø 5 mm, geregen. Bevestigd aan een WG sluiting met parel en licht ...
Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G
Twee antieke landkaarten Oldenzaal een grote Oldenzalia Ut erat cum caperietur et munitiones ejus de Struerentur ab Ordinibus Belgiae Foederatie anno 1626 (vochtvlekken) en een kaart, vermoedelijk ol...
Oude Japanse glazen boom met cloissone pot, floraal decor omstreeks 1920 Cond:G 43cm
Dikwandige geslepen kristallen kom op voet met o.a. ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. En een kristallen karaf met ruitslijpsel op voet met fraai geslepen stop met zilveren, 925/000, montuur. ...
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Drie edelstenencolliers, bergkristal, lapis lazuli en peridoot bijelkaar gehouden met een ovale clipring goudkleurig. Lengte 45 cm dikte per snoer ca 3-6 mm
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G
Zilveren gulden Koning Willem I, 1840. Laatste jaargang van Koning Willem I, Cond.: G
Oude Duitse Thüringer porseleinen fruitschaal met putti en bloemen omstreeks 1930 (minimale chips) Cond:R/G 31x26ø
Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.
Twee oude Duitse Meissen porseleinen schaaltjes met roze florale decors 2e helft 20e eeuw in goede staat 10-12,5cm.
Brede oorclips zilver 925/000. Brede zilveren oorclips, 15x24 mm, bol model, massief uitgevoerd. ca. 17,5 gr.
Diana van den Berg stilleven druiventros met goudkader tekst, aquarel op papier 22x15cm Cond:G
Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G