Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen lamp
Startprijs 50 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G

Staten Generaal
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M

Statenbijbel 1687
Startprijs 700 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam met origineel lederen band en bronzen beslag en sluitwerk met diverse landkaarten. 14x28x43 Cond:R/G

Ingelegd theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G

Japans sieradenkistje
Startprijs 50 EUR

Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G

Theekistje
Startprijs 50 EUR

Antiek palisander houten theekistje met opschrift op de deksel en binnenzijde bekleed met glas en een los binnendeksel. Compleet met origineel slot met sleutel. 12x8x9.5cm

Theekistje met inktstel
Startprijs 25 EUR

Antieke theekist en inktstel, mahoniehouten theekist met intarsia(lichte fineerschade), inktstel omstreeks 1890 van compositiemetaal met paardenhoofd, hoefijzer en jockey's op de glazen potjes.(inktpo...

Chinees bronzen wierookvat
Startprijs 130 EUR

Chinees bronzen wierrookbrander 19e eeuws rondom bewerkt met hoofden en koppen van olifanten, in goede staat 32x20x18ø

Hengselvaas
Startprijs 35 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G

6 Perzische bekers in koffer
Resultaat: 40 EUR

Zes vergulde gegraveerde Russische bekers met gravering in koffer 2e helft 20e eeuw in goede staat. 18.3x7,2ø Cond:G

Messing Art Deco dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Grote gesigneerde Art Deco messing dekseldoos met gravures ca. 1930 door KHW Awörle München nr. 65 in zeer goede staat 36x28x7cm.

2 Jugendstil borden
Startprijs 120 EUR

Twee Jugendstil Duitse tinnen sierborden met vijvervoorstellingen ca. 1900, gesigneerd H. Baade. Glazen stenen in de ogen van de dieren (enkele missen) ø20cm. Cond.: R-G

Schildpad doosje
Resultaat: 45 EUR

Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm

Tafel opzetstuk
Startprijs 70 EUR

Antieke vergulde messing bewerkte tafelschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 9xø27cm.

Tafelstuk met hond
Startprijs 70 EUR

Marmeren asbak met bronzen Schotse terrier ca. 1930 (chips asbakrand) 18,5x16x7cm. Cond.: R-G

2 Boekensteunen, zwijnen
Resultaat: 90 EUR

Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G

Bronzen vaasje
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...

3 Bewerkte koperen schalen
Startprijs 100 EUR

Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G

Cloissone set
Startprijs 575 EUR

Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G

3
Resultaat: 330 EUR

Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...

2 Vuurvergulde kannen
Startprijs 475 EUR

Twee zware 19e eeuwse bronzen vergulde kannen (van boven dicht) sierstukken met historisme voorstelling met figuren rondom(fijn uitgewerkt) in goede originele staat 29,5cm Cond:G

Trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G

Antieke kachel
Startprijs 200 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G

Grote cloisonne vaas
Startprijs 680 EUR

Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G