Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G
H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G
Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G
De Vries omstreeks 1930, boerenhuis met strodak, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Chinese man in bergen 94x77cm. Cond.: R-G
Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G
Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G
Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G
Gravure 17e 18e eeuws A.Sauvedam A.1593, gegraveerd door Cornelis Visscher 1657-1728, Romeinen en Latijnse tekst, gravure op papier 34,5x25,8cm Cond:R/G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R
Omega Herenhorloge Constellation. Staal goud, perpetual calendar, in originele doos met papieren, 2005, met 2 extra schakels. in zeer goede conditie.
Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G
Drie delen zilver, bestaande uit 2 servetbanden en een roomlepel, 835/000 en 925/000. ca 67 gr
Bijzondere hanger GG, 585/000, met parel en briljant. Unieke handgemaakte hanger met een barok zilver-witte parel, ca. 17x11.4x5.9mm, met een excellente luster. De parel is in het midden bezet met ee...
Twee geslepen kristallen zoutvaatjes met Russisch slijpsel en een geslepen ster op de bodem, beiden met zilveren bovenrand, 835/000, met parelrand. 1x MT: H.Booms, Amsterdam ca 1920. ø5x3.5 cm. 1 vaat...
Kavel zilveren lepeltjes bestaande uit 8 theelepels en een suikerschep, diverse gehaltes, ca. 69 gr. Cond.: G
Vergulde ei hanger met barnsteen. Grote vergulde ei-hanger bekroond met een paarse steen diverse zirconia's en versierd met rood en zwart emaille. De hanger is voorzien van een barnsteen. Aan een doub...
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R