Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G
Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm
Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G
H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G
Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G
De Vries omstreeks 1930, boerenhuis met strodak, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Chinese man in bergen 94x77cm. Cond.: R-G
Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G
Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G
Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Gravure 17e 18e eeuws A.Sauvedam A.1593, gegraveerd door Cornelis Visscher 1657-1728, Romeinen en Latijnse tekst, gravure op papier 34,5x25,8cm Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G