22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
3-Deurs kast, gestoken panelen 4078
3-Deurs kast, gestoken panelen
Startprijs 1.200 EUR
Pendule met groot beeld 3503
Pendule met groot beeld

1.300 EUR

Jan te Wierik 1074
Jan te Wierik
Startprijs 1.200 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1046
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1041
Startprijs 1.200 EUR
Ring GG fantasie breed diamant 670
Ring GG fantasie breed diamant
Startprijs 1.200 EUR
Rijring WG 5 carree briljanten 669
Rijring WG 5 carree briljanten

1.200 EUR

Armband WG briljanten 3
Armband WG briljanten
Startprijs 1.200 EUR
Statenbijbel 1664 2169
Statenbijbel 1664
Startprijs 1.100 EUR
Armband breed R/G/W 652
Armband breed R/G/W
Startprijs 1.100 EUR
Parelcollier Tahitie 463
Parelcollier Tahitie

1.100 EUR

Hanger WG parel 354
Hanger WG parel
Startprijs 1.100 EUR
Menselijk skelet 5801
Menselijk skelet
Startprijs 1.000 EUR
Eiken tweedeurs kast 4252
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR
Renaissance kist 4054
Renaissance kist

1.300 EUR

Vleugel 4003
Vleugel
Startprijs 1.000 EUR
Tafelklok, 18e eeuw 3535
Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Tafelklok, bronzen figuren 3528
Tafelklok, bronzen figuren
Startprijs 1.000 EUR
Marmeren tuinbeeld 2378
Marmeren tuinbeeld
Startprijs 1.000 EUR
Zandstenen schouw 2031
Zandstenen schouw
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, tapijtverkoper 1057
Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Geldwisselaars 1055
Schilderij, Geldwisselaars
Startprijs 1.000 EUR
Broche WG brilj smar 186
Broche WG brilj smar

1.000 EUR