Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Steinway vleugel 4208
Steinway vleugel

Resultaat:

10.000 EUR

Vleugel 4209
Vleugel
Startprijs 3.000 EUR
Notenhouten kabinet 4031
Notenhouten kabinet
Startprijs 2.000 EUR
Secretaire 4001
Secretaire
Startprijs 2.000 EUR
Secretaire, schuine klep 4111
Secretaire, schuine klep
Startprijs 1.800 EUR
Empire kast 4089
Empire kast
Startprijs 1.800 EUR
Barok commode 4063
Barok commode
Startprijs 1.800 EUR
Kabinet Louis Seize 4002
Kabinet Louis Seize
Startprijs 1.800 EUR
Jugendstil buffet 4038
Jugendstil buffet
Startprijs 1.600 EUR
Secretaire, rechte klep 4118
Secretaire, rechte klep
Startprijs 1.500 EUR
Drents eiken kabinet 4077
Drents eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Mahonie kabinet 4000
Mahonie kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

3-Deurs kast, gestoken panelen 4078
3-Deurs kast, gestoken panelen
Startprijs 1.200 EUR
Eiken tweedeurs kast 4252
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Renaissance kist 4054
Renaissance kist

Resultaat:

1.300 EUR

Vleugel 4003
Vleugel
Startprijs 1.000 EUR
3 Delen Art Deco 4129
3 Delen Art Deco
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4139
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

900 EUR

Jugendstil coulissentafel 4044
Jugendstil coulissentafel
Startprijs 900 EUR
Verkocht
2-Deurs porseleinkast 4009
2-Deurs porseleinkast

Resultaat:

1.300 EUR

Schrijfbureau 4214
Schrijfbureau
Startprijs 800 EUR
Eiken kabinet 4192
Eiken kabinet
Startprijs 800 EUR
Oorfauteuil kersen 4092
Oorfauteuil kersen
Startprijs 600 EUR
Vetico met opzet 4048
Vetico met opzet
Startprijs 600 EUR