Hanghorloge, GG 585/000. Damesmodel, mechanisch, met goudkleurige wijzerplaat en sierlijk bewerkte achterzijde met bloemen en een robijntje. ø 25,4 mm. ca 13,9 gr.
Collier met parels en bloedkoraal aan GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. 2 Rij-ig collier met om-en-om zoetwaterparels, ø 7mm, en bloedkoraal, ø 4 mm aan een sluiting, rond model, ø 20 mm, met 7 blo...
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.
M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.
Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G
Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U
Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.
Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G
Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.
Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.
Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G
Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G
Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse gravures op papier; 1x naar Rembrandt van Rijn (grave par H. Guttenberg), 1x naar Daniel Ricciarelli (grave par C. bagnog), 1x naar Charles le Brun (graveur de Roy) 35x93cm.
Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U
Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G
Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.
Elegante bloemhanger, GG 585/000, met saffier en briljant. Een hanger, fantasie entouragemodel met in het midden een ovale geslepen blauw saffier, 7x5mm. Om de saffier zit een rand met meerdere diaman...
Halve creolen, WG/GG, 585/000, met briljant. Stiftcreolen, half om het oor, Rensini DD, met in het midden een briljant, 0.03 crt. ca 2,5 gr.
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G