Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dames hanghorloge
Startprijs 150 EUR

Hanghorloge, GG 585/000. Damesmodel, mechanisch, met goudkleurige wijzerplaat en sierlijk bewerkte achterzijde met bloemen en een robijntje. ø 25,4 mm. ca 13,9 gr.

Collier parel bloedkoraal
Startprijs 200 EUR

Collier met parels en bloedkoraal aan GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. 2 Rij-ig collier met om-en-om zoetwaterparels, ø 7mm, en bloedkoraal, ø 4 mm aan een sluiting, rond model, ø 20 mm, met 7 blo...

Delftse vaas
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

Renard, Parijs
Startprijs 300 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Grote Oosterse schotel
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap- en plantendecor in goede staat ø45,5cm.

Bloemstilleven
Startprijs 50 EUR

M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.

Meissen vleesschaal
Resultaat: 85 EUR

Grote Duitse Meissen porseleinen vleesschaal 20e eeuw, decor Weinlaub ( druivenranken) 5x50x36cm. Cond.: G

Kalebas flacon
Resultaat: 125 EUR

Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U

Sigarenknipper
Startprijs 70 EUR

Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.

Jochem de Graaf, figuren
Startprijs 80 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, figuren 70x60cm. Cond.: G

Kroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Ton Schulten
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G

Grote KPM schaal
Startprijs 50 EUR

Grote Duits porseleinen KPM sierschotel 1e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat ø36cm.

3 Delen plateel
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G

Oosterse blauwe vaas
Startprijs 550 EUR

Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G

Jan Deckers, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G

3 Etsen
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse gravures op papier; 1x naar Rembrandt van Rijn (grave par H. Guttenberg), 1x naar Daniel Ricciarelli (grave par C. bagnog), 1x naar Charles le Brun (graveur de Roy) 35x93cm.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 325 EUR

Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U

Schilderij, Kirchhoff
Startprijs 40 EUR

Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G

Herend pauw
Resultaat: 25 EUR

Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.

Hanger en ketting saffier briljant
Startprijs 780 EUR

Elegante bloemhanger, GG 585/000, met saffier en briljant. Een hanger, fantasie entouragemodel met in het midden een ovale geslepen blauw saffier, 7x5mm. Om de saffier zit een rand met meerdere diaman...

Halve creolen, Rensini
Startprijs 265 EUR

Halve creolen, WG/GG, 585/000, met briljant. Stiftcreolen, half om het oor, Rensini DD, met in het midden een briljant, 0.03 crt. ca 2,5 gr.

Servies Imperium Austria
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G