17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Wandklokje 3568
Wandklokje
Startprijs 80 EUR
Schilderij, J. van Duuren 1330
Schilderij, J. van Duuren
Startprijs 100 EUR
Kristallen strooibus 549
Kristallen strooibus

50 EUR

Ivoren tempel 6102
Ivoren tempel

350 EUR

Friese staartklok 3585
Friese staartklok

60 EUR

Belgische School, landschap 1347
Belgische School, landschap

120 EUR

Heyboer spetterkip 1364
Heyboer spetterkip
Startprijs 300 EUR
Limoges ei, bloemen 6119
Limoges ei, bloemen
Startprijs 100 EUR
Comtoise met maanstand 3602
Comtoise met maanstand
Startprijs 250 EUR
Evert Moll, havengezicht 1381
Evert Moll, havengezicht
Startprijs 1.250 EUR
Zaans klokje 3619
Zaans klokje

35 EUR

F. Hoos, huis aan water 1398
F. Hoos, huis aan water
Startprijs 40 EUR
Trekpot, 18e-19e eeuw 6136
Trekpot, 18e-19e eeuw

150 EUR

Schilderij 1415
Schilderij

60 EUR

Commode met inlegwerk 4001
Commode met inlegwerk

1.200 EUR

Tegel, zittende vogel 6153
Tegel, zittende vogel
Startprijs 200 EUR
Acryl, Jan te Wierik 1432
Acryl, Jan te Wierik

650 EUR

Gestoken kast, Danzinger 4018
Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR
Hummel lampje 6172
Hummel lampje
Startprijs 80 EUR
Bronzen wierook-vat 2010
Bronzen wierook-vat
Startprijs 100 EUR
Snuffbotlle vissen 6189
Snuffbotlle vissen
Startprijs 90 EUR
2 Wand kandelaren 2027
2 Wand kandelaren

85 EUR

Louis Seize stijl tafel 4035
Louis Seize stijl tafel

175 EUR

Russische kist 2044
Russische kist

200 EUR