Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG Topaas
Startprijs 720 EUR

Ring GG 585/000, met groen Topaas, diamant. Ring met grote ovale Topaas, 17x13mm, gevat in een pootjeszetting, waarbij de pootjes voorzien zijn van diverse kleine diamantjes. In de fijne band van de r...

Limoges ei, bloemen
Startprijs 100 EUR

Oud Limoges porseleinen ei met handbeschilderd bloemendecor 2e helft 20e eeuw 5x8,5x6,5cm. Cond.: G

Sigarettenetui
Startprijs 160 EUR

Zilveren Jugendstil sigarettenetui, 84 Zolotnicks 875/000, ca. 117gr., 9.5x8cm., Cond.:U

Zaans klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.

Makkums tegeltableau + beker
Startprijs 20 EUR

Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.

Trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor (handgrip gelijmd), verder in goede staat 13,5x18xø10cm.

2 Juslepels
Startprijs 60 EUR

Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U

Commode met inlegwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...

Vaas naar Goldschneider
Startprijs 140 EUR

Grote keramieken Jugendstil stijl vaas met putti in de stijl van Goldschneider 2e helft 20e eeuw 70x30x30cm. Cond.: G

Tegel, zittende vogel
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een zittende duif op verhoging. Randschade, glazuur goed 13x13cm. Cond.: R

Ei, Faberge stijl, kikker
Resultaat: 60 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Paars geemailleerd model, 25 mm, gevat in Goudkleurige rand met zirconia's en parel. Aan de voorzijde zit een groene kikker.

Collier parel bloedkoraal
Startprijs 200 EUR

Collier met parels en bloedkoraal aan GG 585/000 sluiting met bloedkoraal. 2 Rij-ig collier met om-en-om zoetwaterparels, ø 7mm, en bloedkoraal, ø 4 mm aan een sluiting, rond model, ø 20 mm, met 7 blo...

Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In ui...

Kavel divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Kavel zilver bestaande uit diverse lepeltjes, botermesje, theeduimpje, klontjestang en vingerhoed, 830/835/000 Samen ca. 189 gr. Cond.:G

Hummel lampje
Startprijs 80 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) tafellamp. Voorstellend een meisje met geitje bij een boom, 1972 - 1979, Nr. 228 (Freunde) in goede originele staat 36cm.

Snuffbotlle vissen
Startprijs 90 EUR

Twee oude Japanse glazen snuifflessen met vis- en zwaandecor 20e eeuw 7cm. Cond.: G

Louis Seize stijl tafel
Resultaat: 175 EUR

Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.

Sigarenknipper
Startprijs 70 EUR

Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.

Zilv. vingerhoed
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vingerhoed, 835/000, met filigrainwerk en meander onderrand. ca. 2x2cm., ca. 6gr.

Ivoren okimono
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G

Ei, Faberge stijl, malachiet
Startprijs 60 EUR

Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Malachiet groen ei, 30 mm, met aan de bovenzijde een openbewerking met zirconia's en lichtroze emaille.

Oosterse blauwe vaas
Startprijs 550 EUR

Grote keramieken Oosterse voorraadvat met uitgang onder voor een kraan (olie- of wijnvat). Handbeschilderd ca. 1900, 1 oude haarscheur 100xø42cm. Cond.: R-G

Petrus Regout serviesje
Startprijs 100 EUR

Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G

Servies Imperium Austria
Startprijs 30 EUR

Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G