Twee Art Deco marmeren boekensteunen met bronzen tijgers. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.
Chinees bronzen figuur. Boeddha op Foo-hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd Chinees bronzen masker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
Weens bronzen figuur met monogram F.B. Grammofoon met kat en muizen. Afmeting: 7 x 6 x 4,5 cm. In goede staat.
Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen keizer. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Art Deco wandplaquette met stier en monogram M. Circa 1930. Afmeting: 27 x 37 x 2 cm. In goede staat.
Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot bronskleurig terracotta figuur. Ridder. Tweede helft 20e eeuw. Chip onderrand achter. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.