Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Zilv. gebaksvorken 799
6x Zilv. gebaksvorken
Startprijs 60 EUR
4 Zilveren servetringen 840
4 Zilveren servetringen
Startprijs 60 EUR
Verguld visdien-bestek met zilver 849
Verguld visdien-bestek met zilver
Startprijs 60 EUR
Lepeldoos met 6 zilveren lepels 867
Lepeldoos met 6 zilveren lepels
Startprijs 60 EUR
6x Zilveren gebaksvorken 869
6x Zilveren gebaksvorken
Startprijs 60 EUR
Antieke zilveren lepel 873
Antieke zilveren lepel
Startprijs 60 EUR
Set flessenbakken met zilver 893
Set flessenbakken met zilver
Startprijs 60 EUR
Antieke schaar met zilver 315
Antieke schaar met zilver
Startprijs 65 EUR
Zilveren tasbeugel 544
Zilveren tasbeugel
Startprijs 65 EUR
Lot servetringen met zilver 742
Lot servetringen met zilver
Startprijs 65 EUR
4 Zilveren servetbanden 841
4 Zilveren servetbanden
Startprijs 65 EUR
Zilveren sigarettendoos 888
Zilveren sigarettendoos
Startprijs 65 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 215
Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR
Cassette met zilveren messen 617
Cassette met zilveren messen
Startprijs 70 EUR
Zilveren breipenhouder 749
Zilveren breipenhouder
Startprijs 70 EUR
2 Zilveren theezeefjes 271
2 Zilveren theezeefjes
Startprijs 75 EUR
Zilveren bonbonschaal 550
Zilveren bonbonschaal
Startprijs 75 EUR
2 Zilveren poederdozen 865
2 Zilveren poederdozen
Startprijs 75 EUR
2 Zilveren poederdozen 866
2 Zilveren poederdozen
Startprijs 75 EUR
Zilveren sigarettendoos 889
Zilveren sigarettendoos
Startprijs 75 EUR
Kristallen schaal met zilver 221
Kristallen schaal met zilver
Startprijs 80 EUR
Zilveren strooilepel & taartschep 274
Zilveren strooilepel & taartschep
Startprijs 80 EUR
Lot zilveren bestekdelen 295
Lot zilveren bestekdelen
Startprijs 80 EUR
Lot zilver met kristal 346
Lot zilver met kristal
Startprijs 80 EUR