Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren broche met koraal 915
Zilveren broche met koraal
Startprijs 30 EUR
3 Zilveren klemarmbanden 916
3 Zilveren klemarmbanden
Startprijs 100 EUR
Zilveren choker en ring met agaat 917
Zilveren choker en ring met agaat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Colliers met barnsteen 918
3 Colliers met barnsteen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Lot met barnsteen 919
Lot met barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Zilveren hanghorloge 920
Zilveren hanghorloge
Startprijs 35 EUR
Gouden ring 921
Gouden ring
Startprijs 125 EUR
Gouden oorclips 922
Gouden oorclips
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Gouden armband met rood roze stenen. 923
Gouden armband met rood roze stenen.

Resultaat:

275 EUR

Gouden amethist ring 924
Gouden amethist ring
Startprijs 250 EUR
Gouden diamant oorstekers 925
Gouden diamant oorstekers
Startprijs 225 EUR
Zilveren manchetknopen 926
Zilveren manchetknopen
Startprijs 25 EUR
Gouden oorknoppen, Henkel & Grossé 927
Gouden oorknoppen, Henkel & Grossé
Startprijs 175 EUR
Lot met 3 zilveren bedels 928
Lot met 3 zilveren bedels
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband en hanger met turkoois 929
Zilveren armband en hanger met turkoois
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilver vergulde collier met hanger 930
Zilver vergulde collier met hanger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren broche met groene steen 931
Zilveren broche met groene steen

Resultaat:

35 EUR

Lot zilveren sieraden 932
Lot zilveren sieraden
Startprijs 75 EUR
Gouden broche, bloedkoraal 933
Gouden broche, bloedkoraal
Startprijs 125 EUR
Armband met jade 934
Armband met jade
Startprijs 25 EUR
Groot lot zilveren ringen 935
Groot lot zilveren ringen
Startprijs 250 EUR
Zilveren ring met kleurstenen 936
Zilveren ring met kleurstenen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Spillegang horloge, schildpad 937
Spillegang horloge, schildpad

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Doxa spoorweg horloge 938
Doxa spoorweg horloge

Resultaat:

100 EUR