Zoeken

2x Gravure, 17e - 18e Eeuw 1389
2x Gravure, 17e - 18e Eeuw
Startprijs 50 EUR
2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht 1399
2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Startprijs 50 EUR
Leo Dekker, Egyptische prinses 1411
Leo Dekker, Egyptische prinses
Startprijs 50 EUR
Ralf Timber, Terriër met halsband 1412
Ralf Timber, Terriër met halsband
Startprijs 50 EUR
M. de Leeuw, Landschap voorstelling 1419
M. de Leeuw, Landschap voorstelling
Startprijs 50 EUR
Riek Schagen, Ontmoetingen 2 1428
Riek Schagen, Ontmoetingen 2
Startprijs 50 EUR
Johan Grabijn, Gewelven Deventer 1429
Johan Grabijn, Gewelven Deventer
Startprijs 50 EUR
Johan Grabijn, Kerk 1436
Johan Grabijn, Kerk
Startprijs 50 EUR
G.F. Teijssen, Jager met jachthond 1440
G.F. Teijssen, Jager met jachthond
Startprijs 50 EUR
3x Eef de Weerd, Abstract 1044
3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Visser met pijp 1053
Onduid. gesign., Visser met pijp
Startprijs 60 EUR
3x Eef de Weerd, 3x Abstract 1147
3x Eef de Weerd, 3x Abstract
Startprijs 60 EUR
Peter, Fruit stilleven 1214
Peter, Fruit stilleven
Startprijs 60 EUR
R. Hoiting, Waterlandschap 1271
R. Hoiting, Waterlandschap
Startprijs 60 EUR
Tibetaanse thangka 1272
Tibetaanse thangka
Startprijs 60 EUR
Haanstra, Windmolen 1301
Haanstra, Windmolen
Startprijs 60 EUR
Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt 1310
Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startprijs 60 EUR
Hogerwaard, Boerderij 1323
Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 60 EUR
H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen 1335
H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Josien Brenneker, Printed Art no. 5 1340
Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Startprijs 60 EUR
J. Klein, Poldergezicht 1343
J. Klein, Poldergezicht
Startprijs 60 EUR
Miniatuur beschildering 1344
Miniatuur beschildering
Startprijs 60 EUR
H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel 1349
H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Startprijs 60 EUR
H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen 1398
H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen
Startprijs 60 EUR