Zoeken

Vervallen uit veiling 1086
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Annica Koot, Industriële compositie 1397
Annica Koot, Industriële compositie
Startprijs 30 EUR
Riek Schagen, Abstract landschap 1416
Riek Schagen, Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
Schilderij met kapschuur, Bezema? 1437
Schilderij met kapschuur, Bezema?
Startprijs 30 EUR
Schilderij van zijde 1299
Schilderij van zijde
Startprijs 40 EUR
2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona 1332
2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Startprijs 40 EUR
Antiek Duits meisjesportret, 1900 1353
Antiek Duits meisjesportret, 1900
Startprijs 40 EUR
Johan Grabijn, Stilleven schelpen 1418
Johan Grabijn, Stilleven schelpen
Startprijs 40 EUR
G.M. Tamson, Houten bank bij ven 1420
G.M. Tamson, Houten bank bij ven
Startprijs 40 EUR
Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen 1424
Th. den Hartogh, Vaas met gele bloemen
Startprijs 40 EUR
C. Rambonnet, Vaas met bloemen 1444
C. Rambonnet, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Schmidt, Veranda 1443
Schmidt, Veranda
Startprijs 45 EUR
Will Kalshoven, Vaas met anemonen 1177
Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
J. Benneke, Landschap Giethoorn 1178
J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startprijs 50 EUR
H. Mansveld, Pastel 1246
H. Mansveld, Pastel
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse gravure 1261
18e Eeuwse gravure
Startprijs 50 EUR
Litho in de stijl van Marc Chagall 1284
Litho in de stijl van Marc Chagall
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Optocht met figuren 1300
Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startprijs 50 EUR
K. Räder, Abstract 1321
K. Räder, Abstract
Startprijs 50 EUR
M. Brusse, Volcano Bowl 1324
M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot 1330
Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot
Startprijs 50 EUR
2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur 1366
2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur
Startprijs 50 EUR
Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug 1375
Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Startprijs 50 EUR
Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep 1388
Boek Jan te Wierik, Ik houd van snoep
Startprijs 50 EUR