43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Cale ?, Boerderij 1318
Cale ?, Boerderij

50 EUR

Chinese School, Paard 1398
Chinese School, Paard

50 EUR

Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren 1132
Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren
Startprijs 50 EUR
C. Bantzinger, Liggende steenbok 1133
C. Bantzinger, Liggende steenbok
Startprijs 50 EUR
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas 1174
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas

50 EUR

Ongesigneerd, Herenportret 1179
Ongesigneerd, Herenportret

50 EUR

Burnett, Stadsgezicht Parijs 1198
Burnett, Stadsgezicht Parijs

50 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse gravures 1201
2x 17e - 18e Eeuwse gravures

50 EUR

M. Poltrock, Wintergezicht 1213
M. Poltrock, Wintergezicht

50 EUR

J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem 1250
J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem

50 EUR

T. Anconé, Edelhert in bos 1256
T. Anconé, Edelhert in bos

50 EUR

H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen 1270
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen

50 EUR

Snijder?, Poldergezicht met visser en visnetten 1271
Snijder?, Poldergezicht met visser en visnetten

50 EUR

Duitse School, Berglandschap met waterval 1288
Duitse School, Berglandschap met waterval

50 EUR

Piet Klaase, Paardenhoofd 1292
Piet Klaase, Paardenhoofd

50 EUR

Ongesigneerd, Havengezicht met boten 1299
Ongesigneerd, Havengezicht met boten

50 EUR

Ongesigneerd, Boerderij met waterput 1315
Ongesigneerd, Boerderij met waterput

50 EUR

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1332
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes

50 EUR

Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk 1347
Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk

50 EUR

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1348
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes

50 EUR

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret 1358
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret

50 EUR

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht 1362
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht

50 EUR

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed 1367
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed

50 EUR

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

50 EUR

5x 19e eeuwse prenten in lijst 1391
5x 19e eeuwse prenten in lijst

50 EUR

H. van Langen, Glazen vaas met bloemen 1405
H. van Langen, Glazen vaas met bloemen

50 EUR

Maya Wildevuur, Abstract figuratief 1414
Maya Wildevuur, Abstract figuratief

50 EUR

A.R. Cooke, Calm waters 1418
A.R. Cooke, Calm waters

50 EUR

Ongesigneerd, Maria ikoon op blik 1447
Ongesigneerd, Maria ikoon op blik

50 EUR

Harry van Kruiningen, Deltawerken 1215
Harry van Kruiningen, Deltawerken

55 EUR

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1366
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes

60 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo 1202
17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo

60 EUR

Piet Klaase, Paardenhoofd 1291
Piet Klaase, Paardenhoofd

60 EUR

Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus 1298
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus

60 EUR

Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam 1361
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam

60 EUR

5x Oude miniatuur portretten 1417
5x Oude miniatuur portretten

60 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met drie poezen 1440
Ongesigneerd, Stilleven met drie poezen

60 EUR

Ikoon, Sint Joris en de draak 1110
Ikoon, Sint Joris en de draak

60 EUR

J. Bartosch, Venetië Canale Grande 1140
J. Bartosch, Venetië Canale Grande
Startprijs 60 EUR
G. Krol, Rivier de Dinkel 1320
G. Krol, Rivier de Dinkel

60 EUR

J. ten Cate, Landschap met boerderij 1331
J. ten Cate, Landschap met boerderij

60 EUR

Ongesigneerd, Oosterse vrouw 1345
Ongesigneerd, Oosterse vrouw

60 EUR

Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten 1346
Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten

60 EUR

Onduid.gesign., Kerkinterieur 1357
Onduid.gesign., Kerkinterieur

60 EUR

J.J. v.d. Stap, Bosgezicht 1360
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht

60 EUR

Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht 1381
Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht

60 EUR

M. Schollier, Riviergezicht 1382
M. Schollier, Riviergezicht

60 EUR

Zürcher Fecit, Devote figuren 1431
Zürcher Fecit, Devote figuren

60 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met poezen 1439
Ongesigneerd, Stilleven met poezen

60 EUR

van Eyck, Duitse jager 1350
van Eyck, Duitse jager

65 EUR

Frechlin, Landschap met eenden 1387
Frechlin, Landschap met eenden

65 EUR

Chinees rolschilderij op papier 1481
Chinees rolschilderij op papier

70 EUR

Arend Hendriks, Landschap 1376
Arend Hendriks, Landschap

70 EUR

H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen 1406
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen

70 EUR

Serie van 10 antieke prenten 1443
Serie van 10 antieke prenten

70 EUR

A. Höppner, Vaas met rozen 1187
A. Höppner, Vaas met rozen

70 EUR

Ribbeling, Moderne composities 1214
Ribbeling, Moderne composities

70 EUR

E.R. Homan, Riviergezicht 1223
E.R. Homan, Riviergezicht

70 EUR

G. Bakker, Drentse plaggenhut 1300
G. Bakker, Drentse plaggenhut

70 EUR

19e Eeuwse Perzische gouache 1203
19e Eeuwse Perzische gouache

70 EUR

A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen 1239
A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen

70 EUR

Patrick Nagel, Damesbuste 1247
Patrick Nagel, Damesbuste

70 EUR

Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

75 EUR

Ongesigneerd, Hollands landschap 1212
Ongesigneerd, Hollands landschap

75 EUR

J. Udo, Oosterse paalvissers Sri Lanka 1452
J. Udo, Oosterse paalvissers Sri Lanka

75 EUR

Onduid. gesig., Larens interieur 1472
Onduid. gesig., Larens interieur

75 EUR

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

80 EUR

R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

80 EUR

A. van Steenacker, Kerk 1111
A. van Steenacker, Kerk

80 EUR

A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst 1171
A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin 1181
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin 1182
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin

80 EUR

P.G. Meijers, Stadspoort 1189
P.G. Meijers, Stadspoort

80 EUR

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen 1211
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen

80 EUR

A. von der Willigen, Vaas met bloemen 1268
A. von der Willigen, Vaas met bloemen

80 EUR

Willem Raaphorst, Pot met bloemen 1286
Willem Raaphorst, Pot met bloemen

80 EUR

John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken 1295
John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken

80 EUR

Onduid.gesign., Boeren interieur 1311
Onduid.gesign., Boeren interieur

80 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1325
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

80 EUR

L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis 1338
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis

80 EUR

2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden 1364
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden

80 EUR

W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen 1410
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen

80 EUR

T. Ankone, Boererij op Bommelas 1425
T. Ankone, Boererij op Bommelas

80 EUR

Leon Danchin, Jachthond met haas 1433
Leon Danchin, Jachthond met haas
Startprijs 80 EUR
Simon Kramer, Gezicht op boerderij 1134
Simon Kramer, Gezicht op boerderij

90 EUR

G. van Kerkhof, Bootjes op het strand 1178
G. van Kerkhof, Bootjes op het strand

90 EUR

L. Landré, Dorpsgezicht met gracht en woonboten 1442
L. Landré, Dorpsgezicht met gracht en woonboten

90 EUR

Chinees rolschilderij, Voorouder portret 1262
Chinees rolschilderij, Voorouder portret

90 EUR

Chinees rolschilderij, Voorouder portret 1263

90 EUR

W. van Nieuwenhoven, Oude vrouw bij heksenhaal 1279
W. van Nieuwenhoven, Oude vrouw bij heksenhaal

90 EUR

Nils Haglund, Man met helm en ticket 1135
Nils Haglund, Man met helm en ticket

90 EUR

J.F. Vreudt? Man in wijnkelder 1275
J.F. Vreudt? Man in wijnkelder

90 EUR

Wim Nefkens, Schaapskudde met herder 1285
Wim Nefkens, Schaapskudde met herder

90 EUR

Ton Anconé, Boerderij 1476
Ton Anconé, Boerderij

90 EUR

F.J.D. Boers, Stal met koeien 1161
F.J.D. Boers, Stal met koeien

100 EUR

A.J. Slijkhuis, Boeren interieur 1208
A.J. Slijkhuis, Boeren interieur

100 EUR