Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1344
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR
G. Post-Greve, Vaas met bloemen 1416
G. Post-Greve, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1469
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startprijs 70 EUR
J. Udo, Oosterse markt 1453
J. Udo, Oosterse markt
Startprijs 75 EUR
G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1085
G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Startprijs 80 EUR
3x Antiquarische oorkondes 1169
3x Antiquarische oorkondes
Startprijs 80 EUR
Soest, Wintergezicht met knotwilgen 1175
Soest, Wintergezicht met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1207
Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Startprijs 80 EUR
A. Veldhoen, Indonesische man 1220
A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1242
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Dame met roos 1289
Ongesigneerd, Dame met roos
Startprijs 80 EUR
5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1312
5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Startprijs 80 EUR
Eduardo Guerra, La Habana 1995 1316
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1349
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startprijs 80 EUR
L. Scheen, Rotterdams havengezicht 1434
L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1070
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen 1162
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Startprijs 100 EUR
Maja, Slapende vrouw 1176
Maja, Slapende vrouw
Startprijs 100 EUR
2x 18e Eeuwse gravures 1205
2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Paysage 1956 1226
Jan Cremer, Paysage 1956
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin 1227
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR
2x Jan Cremer,2x  Provence 1228
2x Jan Cremer,2x Provence
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Blauwe boom 1229
Jan Cremer, Blauwe boom
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Ara 1230
Jan Cremer, Ara
Startprijs 100 EUR