Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland 1395
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren 1396
Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland 1397
G. Westermann, Twee paarden in zonnig weiland

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese School, Paard 1398
Chinese School, Paard

Resultaat:

50 EUR

Gerrit Alberts, Geluk 1399
Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren 1400
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren

Resultaat:

50 EUR

C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen 1401
C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen
Startprijs 180 EUR
B. Buffet, Vaas met bloemen 1402
B. Buffet, Vaas met bloemen
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Daniels, Hollands strandgezicht 1403
Daniels, Hollands strandgezicht

Resultaat:

160 EUR

Klaas Bernink, Twentse boerderij 1404
Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 160 EUR
Verkocht
H. van Langen, Glazen vaas met bloemen 1405
H. van Langen, Glazen vaas met bloemen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen 1406
H. Schallenberg, Gemberpot met anemonen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Verwey, Kippen in stal 1407
A. Verwey, Kippen in stal

Resultaat:

120 EUR

Guillaume Corneille, Duif met zon 1408
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Twee figuren bij mand 1409
Onduidelijk, Twee figuren bij mand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen 1410
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen 1411
A. v.d Ven, Hollands havengezicht met schepen

Resultaat:

100 EUR

J. Knikker Jr.,  Hollands havengezicht 1412
J. Knikker Jr., Hollands havengezicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken 1413
Igor A. Barkhatkov, Vaas met wilde bessentakken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Maya Wildevuur, Abstract figuratief 1414
Maya Wildevuur, Abstract figuratief

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chas Crombi karikaturen (8x) 1415
Lot Chas Crombi karikaturen (8x)

Resultaat:

170 EUR

G. Post-Greve, Vaas met bloemen 1416
G. Post-Greve, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5x Oude miniatuur portretten 1417
5x Oude miniatuur portretten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.R. Cooke, Calm waters 1418
A.R. Cooke, Calm waters

Resultaat:

50 EUR