Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Object van speksteen + sokkel 7590
Object van speksteen + sokkel
Startprijs 70 EUR
Beeld + 3x kop en schotel 7676
Beeld + 3x kop en schotel
Startprijs 70 EUR
2x Kang Xi bord met zilveren beugel 7041
2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR
3 Delen Chinees 7078
3 Delen Chinees
Startprijs 80 EUR
Chinees bord Ø 28 cm. 7133
Chinees bord Ø 28 cm.
Startprijs 80 EUR
Japanse Satsuma boeddha 7245
Japanse Satsuma boeddha
Startprijs 80 EUR
Chinees beeld van hout 7290
Chinees beeld van hout
Startprijs 80 EUR
3x Chinees aquarel 7291
3x Chinees aquarel
Startprijs 80 EUR
Japans lakwerk paneel Ø 35 cm. 7295
Japans lakwerk paneel Ø 35 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese vaas, H 50,3 cm. 7311
Chinese vaas, H 50,3 cm.
Startprijs 80 EUR
Drie delen Satsuma 7549
Drie delen Satsuma
Startprijs 80 EUR
Chinese dekselpot, H 33 cm. 7586
Chinese dekselpot, H 33 cm.
Startprijs 80 EUR
Bronzen wierookpot 7697
Bronzen wierookpot
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7709
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 80 EUR
6x Chinese tazza 7312
6x Chinese tazza
Startprijs 90 EUR
Yixing theepot Ø 15 cm. 7026
Yixing theepot Ø 15 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinees bord Ø 20 cm. 7040
Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese schotel op standaard Ø 10,8 cm. 7091
Chinese schotel op standaard Ø 10,8 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese patty pan 7122
Chinese patty pan
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7124
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR
Lot Chinese gemberpotten (3x) 7225
Lot Chinese gemberpotten (3x)
Startprijs 100 EUR
Chinese vaas, H 37,5 cm. 7234
Chinese vaas, H 37,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein (7x) 7247
Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 100 EUR
Zes Japanse borden Ø 23,2 cm. 7252
Zes Japanse borden Ø 23,2 cm.
Startprijs 100 EUR