Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Jugendstil-stijl vaas, H 55 cm. 6106
Jugendstil-stijl vaas, H 55 cm.
Startprijs 180 EUR
Ántieke Friese schotel met spreuk Ø 36,5 cm. 6172
Ántieke Friese schotel met spreuk Ø 36,5 cm.
Startprijs 180 EUR
3-Delig Delfts kaststel 6220
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 180 EUR
Delftse plaquettte, 1880 6051
Delftse plaquettte, 1880
Startprijs 200 EUR
Delftse plaquette, 1880 6052
Delftse plaquette, 1880
Startprijs 200 EUR
K.P.M. porseleinen beeld 6107
K.P.M. porseleinen beeld
Startprijs 200 EUR
3x Vogel (2x groot/1x klein) 6132
3x Vogel (2x groot/1x klein)
Startprijs 200 EUR
3x Kleine vogel 6133
3x Kleine vogel
Startprijs 200 EUR
Groot Herend figuur, H 36,5 cm. 6151
Groot Herend figuur, H 36,5 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse porseleinen wandelstok knop 6162
18e Eeuwse porseleinen wandelstok knop
Startprijs 200 EUR
Delfts fayence vergiet 6173
Delfts fayence vergiet
Startprijs 200 EUR
Drie Makkumer kommen Ø 20,5 cm. 6202
Drie Makkumer kommen Ø 20,5 cm.
Startprijs 200 EUR
3x Scheerbekken 6204
3x Scheerbekken
Startprijs 200 EUR
Twee Franse bokalen met brons, 1900 6007
Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startprijs 250 EUR
Rozenburg tegeltableau, 1910 6016
Rozenburg tegeltableau, 1910
Startprijs 250 EUR
3-Delig Delfts kaststel 6024
3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 250 EUR
2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm. 6042
2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startprijs 250 EUR
4x Duitse jugendstil tegel 6064
4x Duitse jugendstil tegel
Startprijs 250 EUR
Makkum Tichelaar wandplaquette 6171
Makkum Tichelaar wandplaquette
Startprijs 250 EUR
Lot tegels (54 st.) 6215
Lot tegels (54 st.)
Startprijs 250 EUR
2x Delftse vaas, H 24 cm. 6223
2x Delftse vaas, H 24 cm.
Startprijs 250 EUR
Delftse apothekerspot 6236
Delftse apothekerspot
Startprijs 250 EUR
Fayence appothekerspot 6239
Fayence appothekerspot
Startprijs 250 EUR
2x Franse wandschotel Ø 43 cm. 6246
2x Franse wandschotel Ø 43 cm.
Startprijs 250 EUR