Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Mahonie laden-commode 4217
Mahonie laden-commode
Startprijs 120 EUR
Empire naaitafel, 1820 4256
Empire naaitafel, 1820
Startprijs 120 EUR
Empire commode, 1800 4271
Empire commode, 1800
Startprijs 120 EUR
Louis Seize commode, 1800 4272
Louis Seize commode, 1800
Startprijs 120 EUR
Geëboniseerde bloementafel, H 112 cm. 4171
Geëboniseerde bloementafel, H 112 cm.
Startprijs 130 EUR
Secretaire, 1870 4067
Secretaire, 1870
Startprijs 140 EUR
Mahoniehouten tafel, 1860 4103
Mahoniehouten tafel, 1860
Startprijs 140 EUR
Barok secretaire 4255
Barok secretaire
Startprijs 140 EUR
Gestoken vlinderbank 4031
Gestoken vlinderbank
Startprijs 150 EUR
Groot pottenkastje 4072
Groot pottenkastje
Startprijs 150 EUR
Engelse kaptafel 4088
Engelse kaptafel
Startprijs 150 EUR
Psycle, 1820 4151
Psycle, 1820
Startprijs 150 EUR
Antieke linnenpers 4159
Antieke linnenpers
Startprijs 150 EUR
Schrijfbureau,1900 4162
Schrijfbureau,1900
Startprijs 150 EUR
Antiek eiken kastje, 1900 4187
Antiek eiken kastje, 1900
Startprijs 150 EUR
Chiffoniere, 1820 4197
Chiffoniere, 1820
Startprijs 150 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4203
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Jalouziekastje (mahonie), 1800 4206
Jalouziekastje (mahonie), 1800
Startprijs 150 EUR
Biedermeier bank, 1850 4209
Biedermeier bank, 1850
Startprijs 150 EUR
Twee fauteuils 4227
Twee fauteuils
Startprijs 150 EUR
Tafeltje met marmer/brons 4070
Tafeltje met marmer/brons
Startprijs 160 EUR
Eiken kabinet 4202
Eiken kabinet
Startprijs 160 EUR
Mahonie wandtafel 4236
Mahonie wandtafel
Startprijs 160 EUR
Mahonie speeltafel, 1870 4213
Mahonie speeltafel, 1870
Startprijs 170 EUR