Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Celadon wierookbrander
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen wierookbranders. 1x Theeglazuur. 1x Blauw gespikkeld. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Startprijs 250 EUR

Twee delen Chinees porselein celadon. Geen merken. Blauw/groen. Afmeting: 8 - 17,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Vaas is ingekort. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met geisha + man in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13,7 cm. In goede staat.

Ghendi Wanli schenkkan, H 18 cm.
Startprijs 800 EUR

16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 11,1 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese wierookbrander
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 11,1 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.

2x Familie Rose tazza
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.

2x Chinese bolvaas
Startprijs 150 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen celadon bolvazen. 17e - 18e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 7,7 - 9,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35,5 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Dertien delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder ander; Capucijne, Familie Rose, Cheng Lung. Bestaande uit; 5 kopjes + 3 schotels + gemberpot + 2 deksels + trekpot. Eén kopje chip. Vier k...

Chinese kop + schotel
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. Geschulpte randen. Chinese godheid in nautilusschelp op zee/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 - 28 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.