18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met draak/floraal decor + vier tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese wierookbrander van brons, met fabeldieren decor. Ongemerkt. Circa 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose tazza's met decor van wijsheer/floraal en tekst. Afmeting: Ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen celadon bolvazen. 17e - 18e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 7,7 - 9,2 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. 2x Cheng Lung (floraal). 1x Wanli stijl (19e eeuw). Afmeting: Ø 21 - 28 cm. In goede staat.