Zoeken

Oude Chinese plaquette
7569
Oude Chinese plaquette

Startprijs 700 EUR

2x Oosters/Chinees porselein
7568
2x Oosters/Chinees porselein

Startprijs 50 EUR

2x Gemerkte Chinese vazen
7567
2x Gemerkte Chinese vazen

Startprijs 160 EUR

4x Imari (divers)
7563
4x Imari (divers)

Startprijs 50 EUR

Chinese dekseldoos
7562
Chinese dekseldoos

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
7560

Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
7559

Startprijs 200 EUR

6x Chinese kopjes
7557
6x Chinese kopjes

Startprijs 70 EUR

2x Imari schalen
7556
2x Imari schalen

Startprijs 20 EUR

Chinese kom
7555
Chinese kom

Startprijs 35 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje
7553

Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese penselenpot
7552
Antieke Chinese penselenpot

Startprijs 40 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander
7549

Startprijs 30 EUR

4 Delen div. China/Japan
7548
4 Delen div. China/Japan

Startprijs 50 EUR

Chinese porseleinen vaas
7547
Chinese porseleinen vaas

Startprijs 30 EUR

Chinese bronzen vaas
7546
Chinese bronzen vaas

Startprijs 50 EUR

Chinese Fam. Rose stapeldoos
7544
Chinese Fam. Rose stapeldoos

Startprijs 250 EUR

Grote Chinese vaas
7543
Grote Chinese vaas

Startprijs 200 EUR

Grote Chinese vaas
7542
Grote Chinese vaas

Startprijs 200 EUR

3x Imari porselein
7541
3x Imari porselein

Startprijs 100 EUR

3x Chinees porselein
7540
3x Chinees porselein

Startprijs 150 EUR

Grote Chinese schotel ø 28 cm.
7535

Startprijs 250 EUR

Antieke Chinese vaas
7529
Antieke Chinese vaas

Startprijs 100 EUR

Chinese wierookbrander
7528
Chinese wierookbrander

Startprijs 60 EUR