Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Hollandse Jugendstil-stijl klok 3526
Hollandse Jugendstil-stijl klok
Startprijs 100 EUR
2x Antieke Duitse klok 3556
2x Antieke Duitse klok
Startprijs 100 EUR
2x Pendule (marmer) 3557
2x Pendule (marmer)
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise, 1820 3566
Franse comtoise, 1820
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3578
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Neuchatelklok op console 3580
Neuchatelklok op console
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3589
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Franse reiswekker, 1900 3599
Franse reiswekker, 1900
Startprijs 100 EUR
Friesche staartklok, 146 cm. 3611
Friesche staartklok, 146 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke regulateur, 1890 3619
Antieke regulateur, 1890
Startprijs 100 EUR
Lenzkirch schoolklok Ø 35 cm. 3634
Lenzkirch schoolklok Ø 35 cm.
Startprijs 100 EUR
Gründerzeit vrijslinger, 1900 3635
Gründerzeit vrijslinger, 1900
Startprijs 100 EUR
Art deco pendule, 1920 3642
Art deco pendule, 1920
Startprijs 100 EUR
Klokkenstel, 1900 3658
Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR
3x Schwarzwalder klok 3554
3x Schwarzwalder klok
Startprijs 120 EUR
Franse wandklok, 1830 3602
Franse wandklok, 1830
Startprijs 140 EUR
Penaat klok 3514
Penaat klok
Startprijs 150 EUR
Friese stoelklok 3551
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Friese stoelklok 3552
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Vuurvergulde pendule, 1860 3561
Vuurvergulde pendule, 1860
Startprijs 150 EUR
Antieke wandklok, 1900 3606
Antieke wandklok, 1900
Startprijs 150 EUR
Duitse Teller-Uhr 3617
Duitse Teller-Uhr
Startprijs 150 EUR
Duitse Teller-Uhr 3618
Duitse Teller-Uhr
Startprijs 150 EUR
Weense snaarregulateur, 1880 3624
Weense snaarregulateur, 1880
Startprijs 150 EUR