Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Frans David Oerder, Twee boerenkinderen bij waterput in Zuid Afrika
Startprijs 1.400 EUR

Frans David Oerder. 1867 - 1944. Twee boeren kinderen bij waterput in Zuid Afrika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

E.S. van Beever, Boeren interieur met huilende vrouw
Resultaat: 300 EUR

E.S. van Beever. 1876 - 1912. Boeren interieur met huilende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 24 cm. In goede staat.

R. Haidland, Vrouw met wild en fruit
Startprijs 600 EUR

R. Haidland. 19e Eeuw. Duitse School. Vrouw met wild en fruit. Met kapitale lijst. Slechte restauratie bij het donkere gedeelte links. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In matig/redelijke staat.

E. Potthast, Meisjes op strand
Startprijs 900 EUR

E. Potthast. 20e Eeuw. Hollandse School. Meisjes op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jack Aué, Hollands dorpsgezicht
Resultaat: 200 EUR

Jack Aué. 1895 - 1970. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 43 cm. In goede staat.

W. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade
Resultaat: 450 EUR

W. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

A.C. van Noort. Bloembollenveld
Resultaat: 170 EUR

A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembollenveld Hillegom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ikoon
Resultaat: 550 EUR

Antiek vergulde ikoon met in het midden Charalampos, de bisschop van Magnesium, met scenes uit zijn leven. In ongerestaureerde staat. Afmeting: H 54,5 x B 44,5 cm. In redelijk/goede staat.

C. Westerbeek, Duinlandschap met wandelaars
Resultaat: 200 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Duinlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 53 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink
Resultaat: 1.700 EUR

Klaas Bernink, Abstract
Resultaat: 1.600 EUR

G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen
Startprijs 250 EUR

Albert Beaume, Herberg met figuren
Startprijs 850 EUR

Jaap Gidding, Stilleven met modelschip + Russische kerk
Startprijs 850 EUR

Jaap Gidding. 1887 - 1955. Stilleven met modelschip + Russische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gerard Hordijk, Ballerina
Startprijs 600 EUR

Gerard Hordijk. 1899 - 1958. Ballerina. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.

J.E.H. Akkeringa, Interieur met kind in schommelwieg
Startprijs 750 EUR

Johannes Evert Hendrik Akkeringa. 1861 - 1942. Interieur met kind in schommelwieg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20,5 x B 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

Adrian Stahlecker, Reise ins ungewisse (Parijs)
Resultaat: 150 EUR

Adrian Stahlecker. Duitse School. 1937 - . Titel: Reise ins ungewisse (Parijs). Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven
Startprijs 350 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Zeldzaam werk. Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Kerkje bij Kolderveen
Resultaat: 1.300 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Kerkje bij Kolderveen. Acryl op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 650 EUR

J.H. van Leeuwen, Den Haag. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse bomschuiten op strand
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse bomschuiten met vissersvolk op strand van scheveningen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Paul Bodifeé, Zonning landschap
Resultaat: 500 EUR

Paul Bodofeé. 1866 - 1939. Deventer School. Zonnig landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

August Mötsch, Landschap met edelherten
Startprijs 600 EUR

August Mötsch, Dusseldorf. 1869 - 1952. Duitse School. Landschap met edelherten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 118 cm. In goede staat.

J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Startprijs 600 EUR