Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans David Oerder, Twee boerenkinderen bij waterput in Zuid Afrika 1024
Frans David Oerder, Twee boerenkinderen bij waterput in Zuid Afrika
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
E.S. van Beever, Boeren interieur met huilende vrouw 1025
E.S. van Beever, Boeren interieur met huilende vrouw

Resultaat:

300 EUR

R. Haidland, Vrouw met wild en fruit 1026
R. Haidland, Vrouw met wild en fruit
Startprijs 600 EUR
E. Potthast, Meisjes op strand 1027
E. Potthast, Meisjes op strand
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Jack Aué, Hollands dorpsgezicht 1028
Jack Aué, Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade 1029
W. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
A.C. van Noort. Bloembollenveld 1030
A.C. van Noort. Bloembollenveld

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ikoon 1031
Ikoon

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
C. Westerbeek, Duinlandschap met wandelaars 1032
C. Westerbeek, Duinlandschap met wandelaars

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink 1033
Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Abstract 1034
Klaas Bernink, Abstract

Resultaat:

1.600 EUR

G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen 1035
G. v/d Woude, Winters stadsgezicht Enkhuizen
Startprijs 250 EUR
Albert Beaume, Herberg met figuren 1036
Albert Beaume, Herberg met figuren
Startprijs 850 EUR
Jaap Gidding, Stilleven met modelschip + Russische kerk 1037
Jaap Gidding, Stilleven met modelschip + Russische kerk
Startprijs 850 EUR
Gerard Hordijk, Ballerina 1038
Gerard Hordijk, Ballerina
Startprijs 600 EUR
J.E.H. Akkeringa, Interieur met kind in schommelwieg 1039
J.E.H. Akkeringa, Interieur met kind in schommelwieg
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Adrian Stahlecker, Reise ins ungewisse (Parijs) 1040
Adrian Stahlecker, Reise ins ungewisse (Parijs)

Resultaat:

150 EUR

Jan Korthals, Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven 1041
Jan Korthals, Philips Gloeilampen Fabriek Eindhoven
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, Kerkje bij Kolderveen 1042
Klaas Bernink, Kerkje bij Kolderveen

Resultaat:

1.300 EUR

J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1043
J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 650 EUR
Ongesigneerd, Hollandse bomschuiten op strand 1044
Ongesigneerd, Hollandse bomschuiten op strand
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Paul Bodifeé, Zonning landschap 1045
Paul Bodifeé, Zonning landschap

Resultaat:

500 EUR

August Mötsch, Landschap met edelherten 1046
August Mötsch, Landschap met edelherten
Startprijs 600 EUR
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht 1047
J.P. Molenaar, Rotterdams havengezicht
Startprijs 600 EUR