Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

M.A. Kiewit, Panoramisch landschap
Resultaat: 200 EUR

Marinus Albertus Kiewit. 1821 - 1872. Panoramisch landschap met knotwilgen en figuren. Craquelé. Olieverf op linnen. Met originele lijst. Afmeting: H 60 x B 85 cm. In redelijke staat.

C. Krijnse, Stilleven met bloemenvaas
Startprijs 100 EUR

C. Krijnse. Circa 1930. Stilleven met bloemenvaas, fruit, Delftse fayence schotel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 90 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke landkaart Gelderland
Resultaat: 90 EUR

Antieke Hollandse landkaart Gelderland. Gelriae comitatus, Amsterdam door Gerardus Valk en Petrum Schenk. Circa 1660 - 1718. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Zutphen
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse landkaart Zuthpen. Zutphanin comitatus. Visscher Excad, Cornelis Visscher. 1619 - 1658. Gravure op papier. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

J. Rijlaarsdam, Gezicht op IJmuiden
Resultaat: 120 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Gezicht op IJmuiden 1963. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

A. v.d. Schouw, Havengezicht met boten
Startprijs 60 EUR

A. van der Schouw. 1873 - 1946. Havengezicht met veel boten. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 65 cm. In goede staat.

A. Kraus jr., Zeegezicht
Resultaat: 40 EUR

J. Kraus jr. 1887. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Monogram onduidelijk, Havengezicht met schip
Resultaat: 110 EUR

Monogram onduidelijk. '73. Havengezicht met schip. Olieverf op paneel. Multiplex. Afmeting: H 40x B 60 cm. In redelijke staat.

Jan Willem Maronier, International ladies
Resultaat: 250 EUR

Jan Willem Maronier. 1929. Titel: International ladies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 150 cm. In goede staat.

Bernard Lutz, Vrouwelijk naakt
Startprijs 150 EUR

Bernard Lutz. 1913 - 1975 Den Haag. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

C.W. Smith, Hollands wintergezicht
Resultaat: 200 EUR

C.W. Smith. 1895. Hollandse School. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.