Oktoberveiling 2023

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

Franse brocot pendule, 1900
Startprijs 1.750 EUR

Franse tafelklok met thermometer + kalender, 1900
Startprijs 500 EUR

Franse stationscomtoise
Resultaat: 100 EUR

Friese staartklok (3-gewichten)
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met kwartierslag. Drie gewichten + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule
Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen louis philippe pendule met bloemenmeisje en zwaan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.

Zuid Duitse Vorderzappler klok
Startprijs 550 EUR

Zuid Duitse Vorderzappler klok met spillegang. Barok. In originele staat. Wijzers 19e eeuw. Functionerend. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Lenzkirch wekker
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch wekkerklok met speelwerk. Circa 1920. Messing met marmer, verso Dresden. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Staande klok, H 201 cm.
Resultaat: 325 EUR

3-Delig Frans klokkenstel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Vuurvergulde lyra pendule
Resultaat: 900 EUR

Franse reiswekker, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antieke Franse reiswekker van messing met slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse reiswekker van messing met slagwerk op bel. Circa 1900. Secondenwijzer mist. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.

Amsterdams staand horloge, H 230 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuws notenhouten Amsterdams staand horloge met maanstand, wekker, datum en slagwerk. Benedictus Del Campo - Amsterdam. Circa 1740. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Schwarzwalder Bismarck klok
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklok met halfuur-slag. Afmeting: 60 cm. Eén ketting mist. Verder in goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Resultaat: 80 EUR

Pendule met muziek
Resultaat: 1.600 EUR

Franse pendule, 1860
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse louis philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Restauratie + wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 100 EUR

Gave antieke Franse pendule van albast met verguld compositie metaal. Circa 1870, louis philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Weense regulateur
Resultaat: 120 EUR

Franse comtoise, 1860
Resultaat: 130 EUR

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 750 EUR

Frans marmeren pendule, 1880
Startprijs 200 EUR

3-Delig Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 350 EUR

Franse haantjes comtoise
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang, bolle emaille wijzerplaat + peerslinger. Afmeting: 38 x 26 x 16 cm. In goede staat.