Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse brocot pendule, 1900 3524
Franse brocot pendule, 1900
Startprijs 1.750 EUR
Franse tafelklok met thermometer + kalender, 1900 3525
Franse tafelklok met thermometer + kalender, 1900
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Franse stationscomtoise 3526
Franse stationscomtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok (3-gewichten) 3527
Friese staartklok (3-gewichten)

Resultaat:

60 EUR

Franse vergulde pendule 3528
Franse vergulde pendule
Startprijs 400 EUR
Zuid Duitse Vorderzappler klok 3529
Zuid Duitse Vorderzappler klok
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Lenzkirch wekker 3530
Lenzkirch wekker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Staande klok, H 201 cm. 3531
Staande klok, H 201 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1880 3532
3-Delig Frans klokkenstel, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vuurvergulde lyra pendule 3533
Vuurvergulde lyra pendule

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, 1900 3534
Franse reiswekker, 1900

Resultaat:

140 EUR

Franse reiswekker, 1900 3535
Franse reiswekker, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Amsterdams staand horloge, H 230 cm. 3536
Amsterdams staand horloge, H 230 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schwarzwalder Bismarck klok 3537
Schwarzwalder Bismarck klok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Schwarzwalder wandklokken 3538
Twee Schwarzwalder wandklokken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pendule met muziek 3539
Pendule met muziek

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3540
Franse pendule, 1860

Resultaat:

50 EUR

Franse pendule, 1870 3541
Franse pendule, 1870
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Weense regulateur 3542
Antieke Weense regulateur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 1860 3543
Franse comtoise, 1860

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3544
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

750 EUR

Frans marmeren pendule, 1880 3545
Frans marmeren pendule, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1890 3546
3-Delig Frans klokkenstel, 1890

Resultaat:

350 EUR

Franse haantjes comtoise 3547
Franse haantjes comtoise
Startprijs 250 EUR