Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse klokken, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse klokken. Circa 1900. 1x Vrijslinger. 1x Regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 79 - 85 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne klok van keramiek
Resultaat: 50 EUR

Moderne keramische klok met uurwerk in zon. Geglazuurd. Tweede helft 20e eeuw. Batterij functie. Afmeting: 32 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Junghans staande klok
Resultaat: 375 EUR

Antieke Duitse Junghans staande klok met bolle kop, snijwerk en geslepen glas. Circa 1920. Slagwerk op acht gongstaven. Afmeting; H 204 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Kleine Friese staartklok van eikenhout. Zgn. Schippertje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.