Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

57. Juliveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vijf Chinese borden Ø 18 - 22,5 cm. 7831
Vijf Chinese borden Ø 18 - 22,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden Ø 27 - 28 cm. 7832
Twee Chinese borden Ø 27 - 28 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee delen Chinees porselein 7833
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Twee Chinese  kommen Ø 23 - Ø 27 cm. 7834
Twee Chinese kommen Ø 23 - Ø 27 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Chines porselein (9x) 7835
Lot Chines porselein (9x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Antiek Japans porselein 7836
4x Antiek Japans porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zes Imari borden Ø 21 - 26 cm. 7837
Zes Imari borden Ø 21 - 26 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twaalf Chinese borden Ø 18 -24 cm. 7838
Twaalf Chinese borden Ø 18 -24 cm.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Set Japanse Satsuma vazen 7839
2x Set Japanse Satsuma vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Satsuma (7x) 7840
Lot Satsuma (7x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Satsuma bloempotten 7841
Twee Satsuma bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antiek Japans Satsuma porselein 7842
3x Antiek Japans Satsuma porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Japans Imari porselein (11x) 7843
Lot Japans Imari porselein (11x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7844
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 19,5 cm. 7845
Chinese celadon vaas, H 19,5 cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 15,7 -34,3 cm. 7846
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 15,7 -34,3 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot porselein (2x) 7847
Lot porselein (2x)

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7848
Lot Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Chinese trekpot, 1900 7849
Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4-Delig Chinese stapeldoos Ø 18 cm. 7850
4-Delig Chinese stapeldoos Ø 18 cm.

Resultaat:

90 EUR

Drie Chinese schotels Ø 13 - 14 cm. 7851
Drie Chinese schotels Ø 13 - 14 cm.
Startprijs 150 EUR