Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

57. Juliveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 6 juli 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Blauwe olielamp met brons 2000
Blauwe olielamp met brons
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Antieke samovaar 2001
3x Antieke samovaar

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Sevres kist + 2 kandelaren 2002
Sevres kist + 2 kandelaren

Resultaat:

300 EUR

Twee antieke cassolettes, H 44 cm. 2003
Twee antieke cassolettes, H 44 cm.
Startprijs 350 EUR
Twee antieke cassolettes, H 44 cm. 2004
Twee antieke cassolettes, H 44 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee vergulde kandelaren + cloisonné 2005
Twee vergulde kandelaren + cloisonné

Resultaat:

450 EUR

Pronkbokaal met brons 2006
Pronkbokaal met brons
Startprijs 200 EUR
5-Delige rookset, 1926 2007
5-Delige rookset, 1926
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee kastanje vazen, H 32,5 cm. 2008
Twee kastanje vazen, H 32,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaar 2009
2x Empire wandkandelaar

Resultaat:

100 EUR

Lampenvoet met putti 2010
Lampenvoet met putti
Startprijs 200 EUR
Drie kandelaren 2011
Drie kandelaren
Startprijs 100 EUR
Mandoline met speeldoos 2012
Mandoline met speeldoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Vier delen Frans keramiek, 1900 2013
Vier delen Frans keramiek, 1900

Resultaat:

110 EUR

Gesigneerde dekseldoos O.B. Friedrich Dresden 2014
Gesigneerde dekseldoos O.B. Friedrich Dresden
Startprijs 1.350 EUR
Verkocht
2x Vuurvergulde kandelaar 2015
2x Vuurvergulde kandelaar

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zakkroonluchter, 120 x Ø 50 cm. 2016
Zakkroonluchter, 120 x Ø 50 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Time mover horlogekist 2017
Time mover horlogekist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5-Delig theeservies van messing 2018
5-Delig theeservies van messing

Resultaat:

70 EUR

Franse dekseldoos met plaquette Ø 25 cm. 2019
Franse dekseldoos met plaquette Ø 25 cm.
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Oude Leica camera 2020
Oude Leica camera

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Apothekers weegschaal, 1920 2021
Apothekers weegschaal, 1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke opticien set 2022
Antieke opticien set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tazza met putti, 1880 2023
Tazza met putti, 1880

Resultaat:

80 EUR