Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese borden Ø 27 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 300 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vleesschotel met landschap/pagode decor. Vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel haarscheuren + chips. Eén schotel chips. Twee scho...

18e Eeuwse Chinese dekselterrine
Startprijs 900 EUR

18e Eeuwse Chinees porsleinen queng lung dekselterrine met landschap/pagode decor. Afmeting: 20 x 22 x 31 cm. In zeer goede staat.

Twee Chinese kandelaren, H 50 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote antieke houtgestoken eiken kaarskandelaren met 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen. Eén vaas randschade, scherf is aanwezig! Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari dekselcoupe
Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselcoupe met verguld bronzen montuur. Floraal/feniks/goud decor. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Kantonese kom Ø 33 cm.
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose Kantonese pronkschaal met bronzen montuur, figuren/floraal/goud/dieren decor. Afmeting: H 35 c Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese/Kantonese vaas, H 63 cm.
Startprijs 750 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen familie rose Kantonese vaas met figuren/floraal/goud/dieren decor. 19e Eeuw. Haarscheuren. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese wierookbrander Ø 17 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Oren gelijmd. Eén poot gelijmd. Deksel mist. Afmeting: H 21 x Ø 17 cm. In redelijke staat.

Japanse Satsuma vazen, H 13 - 14 cm.
Resultaat: 130 EUR

Fijn gedecoreerde Japans porseleinen Satsuma vazen. Figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Schotel met karaktertekens + bodemmerk, minimale randglazuur schade. 18e - 19e Eeuwse kom met pagodes in landschap decor, minimale chips. Twee stemcups me...

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 130 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.

3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bord met draak decor. Bodemmerk. Verso deel draak + wolken. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Circa 1880. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari bloempot Ø 31 cm.
Startprijs 280 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met floraal/kraanvogel decor. Afmeting: H 24 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45,5 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met rondom figuren in landschap/spelende zotjes decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 28 cm.
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Imari, landschap/floraal/goud decor, haarlijn. 1x Familie rose, floraal/goud decor, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Japanse schotel Ø 46,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 18e/19e eeuwse Japans porseleinen schotel met floraal/goud decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

7-Delig oud Chinees servies
Startprijs 100 EUR

Zeven-delig oud Chinees porseleinen servies met panda en vlechtwerk decor. 20e Eeuw. Ontwerp Liu Jiateng. 1948 -. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

2 Grote imari schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Japanse Imari porseleinen schotels. 1x Paradijsvogel/kraanvogel/goud decor, afmeting: Ø 45 cm, randschade. 1x Floraal/patrijzen/goud decor, afmeting: Ø 31 cm, goed. In redelijk/goed...

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 130 EUR

Lot antiek Japans porselein. Onder andere; zes bekers + schotels, met bodemmerk, goed. En een kakiemon dekselkom, haarlijn deksel + chip kom. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met lange lijs/floraal decor. Octagonaal. Haarscheuren. Afmeting: 14 x 18 x 11 cm. In redelijke staat.

Grote Japanse Imari sierschotel Ø 46 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese druivenschotels Ø 22,2 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.